Pazartesi, Ekim 24, 2016
Yünden yastıklar

Yünden yastıklar

16

Örgü yastıklar çok güzel olmuş artık yün değerlendirme olabilir… alttaki akvaryum desenliyi çok beğendim devamı ve diğer değişik yastıklar için Buraya lütfen…

16 YORUMLAR

  1. giymediğimiz kazakların bedeninden de yapabiliriz.hemde örmeden çabucak biter.:)))işte tembel olunca akıl başka yönde çalışıyor :))

  2. fiamma1 neden olmasın. hatta tunik tarzında uzunca birkazağın ön kısmında hoş olur.:)),ayrıca evdeki kazaklara kıyılamıyorsa, pazarlarda defolutriko kazakları 1-2 tl.ye satıyorlar ondan bile alınıp yapılır.hatta ve hatta akıllı yünden örülebilinir.(tabiki de ben pazardaki defoluları tercih ederim) :))))

  3. yelek
    yelek

    Benim boyle bir yeleğim var,kotla giydigimde cok begeniliyor:))) sizlere de fikir olsun diye gonderiyorum ,resmi acele cektim ozur dilerim hepinizden, hazır alınmış bişi ama handmade, akvaryumu görünce neden olmasın dediydim. sevgili şemyıl dediğin gibi hazır defolu alıp denemek lazım.

  4. sevgili şemyıl:teşekkur ederim, yok zaten oyle bir niyetim yok:) herşeye ikinci bir kullanım hakkı veriyorum ama bu yelek daha o asamada degil:)ben o akvaryumu bir çanta üstünde veya bir kazakta degerlendirebilirmiyim onun derdindeyim.