10Marifet’e güzel iki örgü modeliyle geldim :)

-
Yeşilin güzelliği
Yeşilin Güzelliği

10Marifet’e güzel iki örgü modeliyle geldim :) Uzun süredir dışardan takip ettiğin 10marifet’e nihayet sonunda üye olmayı başardım. Bu anlamlı olayı bir de ilk konu ile taçlandırmaya çalışacağım. Henüz havalar sıcak görünse de önümüz kış, işte sizler için kışlık bir model yukarıda ve içinizi ısıtacak kırmızı bir süveter ise aşağıdaki fotoğrafta :)

Kırmızının Cazibesi
Kırmızının Cazibesi

Ayrıntılar ise burada ve şurada

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

16 yorum gelmiş

 1. celebi74

  canımmmhoşgeldinnnnnnnnnnnnanladığım kadarı ile bu blog senin ve sende bu ürünleri YAPTIN..doğru anladıysam eğer o zaman buraya yaptığın yayında buldum işaretlemişsin diyecektim.. ki bu da yanlış o zaman..madem böyle bir kategori oldu o zaman doğru kullanalım ve senin emeklerinde bulunmuşlar sınıfına düşmesin..zira her ilmek bir göz nuru..selamlar..

 2. Rosamary

  bu aralar yeni üyeler çoğaldı yaz sezonu bitti herkes eve dönüyo ondan herlde sizde hoşgeldiniz çalışmalar güzel

 3. kriizantem

  10marifete bir marifetli daha geldi desenize:) hoşgeldiniz, kazaklarınızda pek şıklar, tamda sonbahara doğru yaklaşırken iyi oldu bunlar:)

 4. Aruw Collection

  Herkese yorumlar için çok teşekkür ederim, açıkçası kimse farkımda olmaz sanıyordum ama meğersem öyle değilmiş :)Celebi74 henüz siteyi kullanımda acemi olduğum ne söylemek istediğini anlayamadım :(

 5. Figen abla

  çoook güzel ama yelek bir başka güzel…gençken ne çok örgü örerdim yaa..bu yelek şahane cannn…eline emeğine sağlık….

Bir Cevap Yazın