Salı, Ekim 25, 2016
10marifet Ofisine Bahar Geldi!

10marifet Ofisine Bahar Geldi!

20

10marifet ofisine bahar bir başka geldi. Sevgili Nuraycatasarimlar‘in muhteşem keçe kompozisyonu bizim içimizi o kadar açtı, ofisimize o kadar tatlı bir renk kattı ki, baharı iliklerimize kadar hissettik.

Keçeden yaptığı birbirinden güzel işlerle her zaman bizi kendine hayran bırakan marifetli üyemiz, güzelim keçe panosunu ve şirin mi şirin şapka broşlarını daha önce bizlerle paylaşmıştı. Ama yakından çok daha büyüleyici gözüktüklerini söylemeliyim!

İşte duvarımızı süsleyen o harika pano:

keçe pano

Azıcık açıyı değiştirelim:

keçe pano

Broşu da yakamıza iliştirdik hemen:

keçe broş

Bu nadide güzellikler ve içten notunuz için çok teşekkür ederiz. Sonsuz mutlu olduk ve 10marifet sergimize bir adım daha yaklaştık :)

20 YORUMLAR

  1. kıskanmaya başlıcam (sanki başlamamışım gibi) harika bir duvarınız olacak nurayca tasarımların ellerine sağlık bu site üyelerinin-sahipleri ve editörlerinin de- ömürleri hep böyle bahar havasında geçsin inşallah :) sizde güle güle seyredin duvarınızda ve omuzunuzda…. keçelerinizi :((kıskanç kıskanç kıskanç)

  2. çok güzel. nuraycatasarımlar zaten ilgiyle ve de beğeniyla takip ettiğim blog. ellerine ve gönlüne sağlık. siz de güle güle seyredin duvarınızda benim mısır duvar süsümle birlikte:)sevgiler:)

  3. sevgili yagmuryurek, vallahi kıskanmakta haksız da değilsiniz, o kadar güzel şeyler oluyor ki ofisimizde, bakmalara doyulmuyor!

    sevgili Nuraycatasarimlar ve tabii ki yine sevgili huber; sayenizde çalışma günümüz güzelleşiyor. sizinkiler duvara asılabilen çalışmalar, sevgili deniza17’ninki gibi işler için (güzelim kedimiz) raf yaptırıyoruz. bir de eskiden gelenler var bu arada. güzelliği görmek lazım. çok daha güzel olacak! sergi hayalimizi gerçekleştirmek için uğraşıyoruz, sizin katkılarınızla pek tabii ki.

  4. Harika olmuş. İnsanın içini coşturuyor, hele benim gibi baharı seven biri olarak. Gerçi baharı kim sevmez ki. Ellleriniz sağlık.

  5. yaaa ben bunlara bayıldım yaaa …keşke yapabılsem cocuklarımın odasınaa muhteşem durur :(
    ellerinize sağlıkk çok güzeller 

  6. elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş..biz de ananemle keçe çocuk çantasına uygulamaya çalıştık bu resmi,tekrar ellerinize sağlık…