Cuma, Mayıs 26, 2017
Sticker Yaptım!

Sticker Yaptım!

5

duvar süsü
Eşim yeni bir dönerci dükkanı açtı, biz de düşündük ki sticker yapsak nasıl olur, sonra da yaptım ve de çok güzel oldu, sizce? Burada herkes çok güzel şeyler paylaşıyor sonra ben de yapmak istiyorum ama malzemeler yazmadığı için çoğu zaman zorlanıyorum. O yüzden ayrıntı veriyorum; sticker yapmak için yapışkanlı kağıtlardan lazım. Ben 20 TL’ye 2 metre almıştım, 4 sticker çıkardım, bilginize ve sevgiler ;)

5 YORUMLAR

  1. kazancınız bol olsun ve elinize sağlık. kendi mekanınızı ne güzel süslemişsiniz. gelenlerin içi açılacak. malzeme bilgisi vermeniz ayrca hoş olmuş.

  2. Güzel yapmışsınız,elinize sağlık. Bu neredeyse her mahallede olan ve saç tokasından elektrik süpürgesi hortumuna kadar herşeyi satan dükkanlarda kalitesi daha düşük ürünlerin arasında d-c-fix markalı olan yapışkanlı kağıtlar da satılıyor. Üstelik metresi 1 TL’ye. O tür dükkanlara da bakarsanız bundan sonrakileri daha uygun fiyata çıkarabilirsiniz.

  3. yaptım oldu tşk ederim bu bilgi için bende onu bulamadım nerde satıldığını çok tşk ederim :D bundan sonra onu kullanırım tşekler.

  4. Çok güzel olmuş! Üstelik bunların hazırları satılıyorken siz kendiniz yapmışsınız emek verip. Tebrik ederim.