Pazartesi, Ekim 24, 2016
10marifet’in yeni üyesi bir kedi!

10marifet’in yeni üyesi bir kedi!

6
ofisimizin yeni üyesi
ofisimizin yeni üyesi

Sevgili deniza17, bize harika kedilerinden birini gönderdi. Bu güzellikle 10marifet ofisi daha bir renklendi, içimiz ısındı! Çok teşekkür ederiz deniza17…

normalde camdan dışarı bakacak
normalde camdan dışarı bakacak

Birkaç yorumda sözünü ettim ama buradan söylemek daha yerinde olacak: 10marifet ofisimizi siz sevgili kullanıcılarımızın göndereceği güzel işlerle doldurmak istiyoruz. Bunlar geldikçe hem sitede hem de sosyal medya hesaplarımızda yayınlanacaklar. Bir de ileride ofiste bir 10marifet sergisi açıp gelebilen herkesi davet etmeyi çok istiyorum. O yüzden çalışmalarından bize göndermek isteyen herkes bana mesaj ya da e-mail atabilir. Hevesle bekliyoruz dersem yalan olmaz!Sevgiler…

6 YORUMLAR

  1. Bu kedicik size ne kadar çabuk ulaştı 8)))Güle güle kullanın! Ofisinize bereket ve mutluluk getirsin 8)))Umarım uğurlu olur ve arkasında okuyucularınızdan güzel el işleri gelmeyi başlar. 8)))Güzel ve renkil günleri dileğiyle 8)))))))

  2. çok teşekkürler deniza17! eminim çok uğurlu geleceğine. ona gözümüz gibi bakıyoruz ve kendisini çok seviyoruz :) sevilmeyecek gibi değil ki zaten!bekleriz turkuazft :) çok seviniriz.

  3. Merhabalar,
    Son serginizde bir paylaşım sunamadım fakat en kısa zamanda arzu ettiğim şeyi yapmak istiyorum sizin için, kalbimdesiniz. =)

    Sevgiler.
    Gökçe