10marifetli hanımların sergisi

-

10marifet sergisi
Merhaba, koşa koşa eve geldim herkesten önce ben yazayım dedim sergiyi :) Harika bir sergiydi, gerçekten de her şey harikaydı
Ayrıntılar ve daha fazla resim için lutfen tık tıkk:))

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

19 yorum gelmiş

 1. shane

  hakikaten de ilk siz yazdınız, glia’nın dediği gibi acar muhabir sıfatını hak ettiniz. herkesten önce sergiye geldiniz, en uzaktan siz geldiniz. rekorlar sizde :) teşekkürler.

 2. ssserpil

  tesekkur ederımmm shane cımmm:)))) sızlerle tanısmak oada olmaktan buyuk mutluluk duydum…o yola da degdı gercekten…harıka bır ıs basardınız ellerınıze yuregınıze saglık veeee cok mukemmel bır evsahıbısın bunu da soylemeden gecemeyecegım:)))

 3. senayatilgan

  Serpilcim daha Ankaradan döner dönmek ekledi kuzum :) Tabiki o lakabı sen hakediyorsun başkası bu kadar hızlı olamaz herhalde :) Esencan da gerçi çok hızlı eklediya neyse :D Ama sen Ankaralara döndün de ekledin bir hışımla…. Acar Muhabirlik yakışır benim arkadaşıma :)

 4. deliisibunlar

  Filiz’den kaçmaaaz :)) anında yakalar :)) ben de bekle bekle baktım yok. 15 dk sonra yayınlamışsın :) olsun sonunda gördüm yaa

 5. hayaliatolye

  teşekkürler Serpil hanım :)sabırsızlıkla bekliyordum bende,çok güzel geçmiş.Bu arada Aylin hanım’ın Shane olduğunu da sizden öğrendim :)

 6. eLvAn HoBi

  çok güzel gözüküyor herşey, katkısı olan herkesin eline yüreğine sağlık. keşke bende gelip görebilseydim o güzelleri :(

Bir Cevap Yazın