Cumartesi, Ekim 22, 2016
10marifetli hanımların sergisi

10marifetli hanımların sergisi

19

10marifet sergisi
Merhaba, koşa koşa eve geldim herkesten önce ben yazayım dedim sergiyi :) Harika bir sergiydi, gerçekten de her şey harikaydı
Ayrıntılar ve daha fazla resim için lutfen tık tıkk:))

19 YORUMLAR

  1. hakikaten de ilk siz yazdınız, glia’nın dediği gibi acar muhabir sıfatını hak ettiniz. herkesten önce sergiye geldiniz, en uzaktan siz geldiniz. rekorlar sizde :) teşekkürler.

  2. tesekkur ederımmm shane cımmm:)))) sızlerle tanısmak oada olmaktan buyuk mutluluk duydum…o yola da degdı gercekten…harıka bır ıs basardınız ellerınıze yuregınıze saglık veeee cok mukemmel bır evsahıbısın bunu da soylemeden gecemeyecegım:)))

  3. Serpilcim daha Ankaradan döner dönmek ekledi kuzum :) Tabiki o lakabı sen hakediyorsun başkası bu kadar hızlı olamaz herhalde :) Esencan da gerçi çok hızlı eklediya neyse :D Ama sen Ankaralara döndün de ekledin bir hışımla…. Acar Muhabirlik yakışır benim arkadaşıma :)

  4. teşekkürler Serpil hanım :)sabırsızlıkla bekliyordum bende,çok güzel geçmiş.Bu arada Aylin hanım’ın Shane olduğunu da sizden öğrendim :)

  5. çok güzel gözüküyor herşey, katkısı olan herkesin eline yüreğine sağlık. keşke bende gelip görebilseydim o güzelleri :(