9 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Yaratıcılığın da bir sınırı olmalı,aklın önüne geçmemeli .Yoksa delilik,sapıtma gibi kategorilerde değerlendirilir.Ekmekten soğutur bunlar insanı.

 2. Avatar photo

  garip bir çalışama.. görünce aman allahım dedim. dünya üzerinde ekmek bulamayan binlerce insanın da varlığını düşünürsek, hiç hoş değil.

 3. Avatar photo

  Anlamadım ben nasıl küflenip bozulmadan saklanabilir,bu şekilde korunabilir ki bunlar? Bir davette o patiklerden yapılıp sergilenebilir,sonra da yenilir ama boyle netten satışını aklım almadı.

 4. Avatar photo

  ingilizce bilmiyor olabilirsiniz veya belki de sayfaları okumadan sadece fotoğraflarına bakarak yorumluyorsunuzdur ama en azından böyle farklı çalışmalar olduğunda biraz inceleyerek haber veya yorum yapın ya da haberinizde okumadığınıza dair bir ibare bulundurun ki haberin ardından gelen yorumlar da alıp başını gitmesin. Sayfada gördükleriniz ve satılan ürünler sadece fotoğraf, yani kimsenin ekmeği postaya verdiği veya sattığı yok.

 5. Avatar photo

  Merhabalar. Tüm siteyi en ince ayrıntısına kadar inceledim, merak etmeyin. Onların dijital fotoğraf olması ya da başka deyişle ekmeğin postaya verilmiyor olması, objelerin ya da tasarımın niteliği ile ilgili düşüncelerimizi değiştirmeyeceği için, dijital fotoğraf olduğunu belitme gereği duymadım. Burada paylaşmak istediğim birlilerinin, fotoğrafını da satsa, gerçek bir ekmeğe bunu yapmış olması ve bu görüntüye de para verenlerin olmasıdır. Teşekkür ederim.

 6. Avatar photo

  valla en çok yorum yapılan yazı bu olursa hiç şaşırmam hani padişah bir adama önce 40 altın vermiş sonra 40 kötek demiş ya.. işte o hikaye işte..

Bir yanıt yazın

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...