Annem annemden tarihi eser

-

Yeteneğimin nereden geldiğini hep söylerim.Annemde hep der boynuz kulağı geçti diye.Annem annemden tarihi bir eser.Sevgili annemim yıllar önce kullandığı ama gerçekten kullandığı kömür ütüsü…Sanatçı ruhuyla boyadı, fimolar ile süslemeler yaptı,günümüze uyguladı.Tarihe bir eser de annem annem yaptı…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Gamy

Polimer kille oynamaktan keyif alıyorum. Elime geçen her ne olursa kendimden bir şeyler katmayı seviyorum. Gelin hep beraber rengarenk olalım. Fikrim geldi haydi uygulayalım :)

24 yorum gelmiş

 1. sesiber

  Anneciğinin ellerine sağlık. Harika olmuş. Ben de Çanakkale Aynalı Çarşı’ dan almıştım seramikten kömür ütüsü. İyi fikir.

 2. gunesedogru

  çok şahane, annemin kullandığı dönemi hatılıyorum … fakat tarihi eser lafına alındım sanki bana seslenir gibi oldu ama… neyse artık yapacak bişey yok :)

 3. Gamy

  bende tarihi eserim o zaman :Pdemek istediğim annemin benim ya da sizin tarihi eser olduğunuz değil, tarihe bir eser bıraktığını anlatmaktı…bu arada yorum eklediğim kutunun sol başında kuyudan çıkan bir tip var..members only diyen.1 nisan mı yoksa ben mi çok çalışmaktan korku filmi sahneleri görmeye başladımshane gördüğüm ne kuzum?

 4. sesiber

  Aynı şeyi ben de görüyorum, Güneşedoğrunun kuyusu o. Senin bahçeye açmış ama. Hakkını ara…

 5. ganeja

  Valla kuyu var :)Gamycim bu ütüleri çok severim Yine aklıma eskiler geldi fakültedeyken bunlardan çok güzel çalışmalar yapmıştık.

 6. nokturn

  harika nefis olmuş..zaten ham halini bile çok severim o kömürlü ütülerin,bir de fimo ile kaplanınca bambaşka bir güzel olmuş..anneciğinin ellerine sağlık gamy…

 7. eylul74

  maşallah atalarımız ne kadar haklı dimi kızlar anasına bak kızını al diye…valla bu yetenekler genetik galiba:)))

 8. Gamy

  annem teşekkürlerini iletti kızlar, pek mutlu oldu.sağolsunlar dedi.sizleri anlata anlata biliyor artık hatta niklerinizle, ya arkadaşlar yaa allah aşkına arada isimlerinizi de söyleyinde kafam karışıyor ya, sitemde isimleriniz var yaa diyorum niki neydi yanlış yapmayayım dönüp buraya bakıyorum.o ütüyü bana verecek annem :Dgüneşedoğrucuum naptın canım yaa ben de kendi kendime korku filmi içindeyim diye düşünmeye başlamıştım, sesi de gördüm diyor tamam, hayırdır vatandaş ne yapıyor orda???ganeja allahaşkına aklına başka ne geldi hadi anlat…genetik arkadaşım evet yaa annemin benden altta kalır yanı yok..benim fimo desen bloklarımı alıyor takılar tasarlıyor ben yaptım diyor, diyorum ki anne fimoyu sen ham kullanmıyorsun ki desenimi aldın diyorum..aaa sana genlerimi verdim hakkım diyoeh haklıda :D

 9. alonenes

  bende babamın ütüsünü alıyım bari böyle yapıp babalar gününe hediye ediyim de süpriz olsun:))(babamın ütüsü derken kullanmamış hiçbir zaman bi antika tutkusu var da o bakımdan)

 10. cocuklacocuk

  Gamy, annenin ellerine sağlık, muhteşem olmuş. bizde de var böyle bir ütü babaannemden, fotoğrafı çıktısını alıp göstereceğim anneme izninle.

 11. Gamy

  Ne demek elbette, ben böyle antika işleri seviyorum. toplamıyorum ama bakmayı severim.Belki kızlar sizlerde Nesliş gibi süslersiniz, hayal gücüne göre yorumlama :)

 12. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Neslicim ve ben bir de Jemand -Pınarcım- yaş itibariyle fransız takılıyoruz kusurumuza bakmıyorsunuz değil mi :p-terlikleri görüyorum ve kaçıyoruuuum-

 13. Gamy

  teşekkürler esocuum, ben şu kızları bir kovalayım geliyorum ……..kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr

Bir Cevap Yazın