Arkadaşlar bu resim bir bakıma deneme oldu. Epeydir resim gönderemiyordum, becerdim sonunda. Bu panoyu beğenirseniz bildirin size şemasınıda gönderirirm.
11 yorum gelmiş
Bir yanıt yazın
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı
Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...
Nakış malzemeleri nereden alınır?
Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...
Dantel kitap ayracı yapımı
Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....
Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?
Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz. ...
İğne işi: Cezayir göz tekniği
İğne işi, cezayir göz tekniği. Bu zarif nakış tekniği nasıl yapılır, burada anlatılıyor. Adım adım görelim....
İğne işi: piko nakış nasıl yapılır?
Türkçeye doğru mu çevirdim bilmiyorum aslında Piko nakış nasıl yapılır, güzelce resimli olarak anlatmışlar. Şu şekilde… burada....
pano çok şık olmuş detay alabiliriz
Annesinin kizi belli zaten:)
Güneşedoğru arkadaşım maalesef Eylüle kadar beklemek zorundasın şeması kışlık evimde pano ise yazlık evimin duvarını süslemekte. Yorumun için teşekkürler. Detay isteğini unutmayacağımdan emin olabilirsin.
vaw ismail bey kardeşim takipteyiz ha, valla bravo. teşekkür ederim. annesinin kızını birde yarışmada gör sen.
Ortada bi yarisma var ama hic faaliyet yok Buketcigim. Sen yap biseyler ben hemen gelip kacirmadan tutayim:)
Çok güzel olmuş .Bende detay almak isterim.
çok beğendim ama şema istemiyorum…yapamam ki:(annenizin ellerine sağlık…
İsmail kardeşim az kaldı. Birde en önemlisi bugün yarın fotoğraf makinam tamirden gelecek onu bekliyorum.
sefa97 kesinlikle yaparsın eğer hevesin varsa çünki çok kolay. bence sen şemayı gördükten sonra bir daha düşün.nazesen teşekkürler. yorumlarınızı anneme iletiyorum çok seviniyor.
buketcim, ben bu tip panoları oldum olası çok severim…yapmaya kalkışsam inan çok da güzel yaparım..beceririm yani….AMA BEN ELİŞİ KONUSUNDA TEMBELİMMMM…:(
hımm olay anlaşıldı şimdi sefacığım.