Salı, Ekim 25, 2016
Art Rage2 ile yaptığım resimler

Art Rage2 ile yaptığım resimler

25
natürmort
natürmort

10 marifette paint ile yapılan resimleri gördüm. Ben de Art Rage2 programıyla birşeyler yapıyorum..Bilgisayarda yaptığım resimleri tuvale baskı yaptırıp evime asıyorum. Gerçek yağlı boya tablo gibi oluyorlar..O kadar gerçekçi bir programki boyaları karıştırıp fırçamızı suya batırıp temizliyoruz,pastel boya ve püskürtme boya vb.birçok boya ve değişik dokuda tuval çeşitlerini seçebiliyoruz.Üstelik kullanımı da çok kolay.Ekranımız adeta bir tuvale dönüşüyor.Programın ücretsiz sürümünü indirip denemek isteyenler buraya.Yaptığım diğer resimlere bakmak isteyenler buraya buyurun..

25 YORUMLAR

 1. çalışmalarınız çok güzel,hayran oldum.bende, cahil cesareti ile indirip deneyeceğim.boyle diyorum, çünkü benim resim teknik bilgim yok.ama çok sevdiğim için,denemek istiyorum,paylaşim için cok teşekkürler:)

 2. Çok teşekkür ederim arkadaşlar:)beğenmenize sevindim..programı indirip biraz karıştırırsanız müptelası olabilirsiniz..çok yalın ve güzel.benim de aslında teknik bilgim pek yok..içimden geldiği gibi amatörce yapılmış resimler hepsi..bu arada evet tablet kullanıyorum..

 3. çok hoş çizimler bunlar.. ellerinşze4 sağlık hennas bu arada hoş geldiniz aramıza…aten photscape mübtelası oldum bide başıma iş çıkarmayın şimdi:DDDD

 4. hoşbulduk teşekkürler..photoscape heralde fotoğraf düzenleyici değilmi?onu da ben merak ettim şimdi. indirip bakmalı..

 5. hoşgeldiniz aramıza.Bende merak attim bu programı.Yanlız iyice yabancısıyım bilgisayarda resim yapmanın tablet konusunu anlamadım mesela.Bu arada photoscape te photoshop gibi bir programmı?

 6. nazesen hoşbulduk:)bilgisayarda resim yaparken mause kullanarak çizmek yada boyamak zor olabiliyor.o yüzden tablet kullanıyorum.Tablet şöyle birşey:

  çizdiklerim tabletle ekranda..
  çizdiklerim tabletle ekranda..
 7. Merhaba,açıklamalarınız için çok teşekkürler.Programıyükledim,kurcalayacağım bakalım;fareyle olur mu acaba?

 8. hoşgeldiniz, bende sayenizde gördüm yükledim ve rastgele çizimler yaptım. Benimkiler daha çok arkaplan için uygun oldu :))

 9. Teşekkür ederim…Pazarlamak isterim tabi ama dijital sanat ülkemizde o anlamda pek ilgi görmüyor ..Bir gün gerçek boyalarla çalışırsam bunu düşünebilirim..