Artan kumaş parçalarından pofuduk kalpler

-

kumaş kalpler
Bir şeyler yaparken hep evdeki kiyafetleri kesip biçiyorum ve kestiklerimi kullanıyorum. Bu kalpleri de artan sweat-shirt parçalarından yaptım :) Şimdilik fanusun içinde masamda duruyorlar ama birine hediye hazırladığımda, yaptığım kutuya hediyeyi koyup, içine de bir kalp koyuyorum :) Belki baska bir şeyleri süslemek için de kullanırım :)

kumaş kalpler

kumaş kalpler

 

kumaş kalpler

16 yorum gelmiş

  1. ssserpil

    senaat cımmm hoşgeldın canımmm…yıne ne kadar hoş kalplerle gelmişsin..ahh o hedıye kutularından bırı banada gelecekmııı:))))

  2. Senaat

    Tesekkur ederim yldoz begenmene sevindim :) yaptigin kalplerede baktim,rengarenk pek sevimliler. Canta susu fikri icin de tesekkur ederim ;)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Senaat

yillardir bu siteyi takip ediyorum ve kendimce bir suru sey yapiyorum.bir gun aklima geldi ve ben niye bu siteye uye olup yaptiklarimi paylasmiyorum ki dedim :) burda olmak guzel ;)

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...