artemis’e nispet:)

-

artemis bunları sırf sana nispet olsun diye gönderiyorum.gevşek! de olsa.şaka bi yana çok teşekkür ediyorum öğrettiğin için yapımını.annenize de tabi.ben de elimin yettiğince örmeye çalıştım.3çifti satılmaya gitti.resimleyemedim.en kısa zamanda yeni ördüklerimi de ekliycem inş.sefam ossun:)))

12 yorum gelmiş

  1. artemis921

    Huzurlu kedicim sanırım marvil buralarda yok. Baksana bana nispet yapmış kaçmış :)) Ben kendi yazımda dilimin döndüğünce anlattım umarım anlaşılır. Sorun olursa tekrar anlatabilirim. Ellerine sağlık marvil kardeş bol kazançlar dilerim.

  2. baharrrrr

    ay ay ayy onlar ne güzel renkler ne güzel olmuş ayy çok kıskandım ben yapamıyorum bunlardan yaa :(( ama selmatozan arkadaşım sağolsun bana yapmış bi tane bugün yollayacak :)

  3. selmatozan

    marvil eline sağlık çok güzel olmuşlar renkler de ayrı bir güzel, bu sene patik, babet, çorap manyağı oldum ne görsem yapasım geliyor, bu model de onlardan biri:) artemis’in tarifinden bir deneme yapacağım bakalım nasıl olacak..

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...