Cumartesi, Ekim 29, 2016
Artık Kumaşları Değerlendirelim

Artık Kumaşları Değerlendirelim

33

tanıdık bir perdeciden ücret ödemeden aldığım parça kumaşlarla, mutfak masasına örtü diktim, harç, yoyo ve düğmelerle süsledim.

33 YORUMLAR

  1. Hem çok ekonomik hem de çok şık bir masa örtüsü elde etmişsiniz. Cici cici de süslemişsiniz çok güzel olmuş. Verdiğiniz emeğe deymiş. Elllerinize sağlık.Çok güzel çok.

  2. Şık bir masa örtüsü olmuş ne güzel.Yoyolar da çok başarılı.Dün bir kaç deneme yaptım da ben sonuçtan memnun kalamadım. Ama bunlar pek şirin.

  3. Çok şirin olmuş. Yerine de pek yakışmış. Ellerine sağlık Noblesse. Herkesin tanıdık mefruşatçı, tuhafiyeci, boncukçu, çeyizci arkadaşı olmalı bence de. Ben dükkandayken birşeyler dikmeye başlayınca bir dükkana girip overlok, diğerinde makina geçip, diğerinde ütü yapıyordum. Çöp topladığımı bilen tüm esnaf pılı pırtısını bana getiriyordu bir de. Bu arada inşaat malzemeleri, keresreci falan arkadaş ta edinin. Tamam eşinizin arkadaşı da olabilir. Onlardan da çok faydalanıyorum:)Yakında ytong projelerimle gelebilirim mesela…

  4. bizimgibiler, sorma, tanıdık perdeci iyi oluyormuş gerçekten, renk renk desen desen tüller, döşemelik kumaşlar neler neler…evde torbalar dolusu parça kumaş oldu.mtnaz yoyo yapmak çok kolay, nette çok detaylı anlatımları var, sakın pes etmeyin.Sesiberciğim benim senin kadar çok esnaf tanıdığım yok, perdeci tesadüf işte…Ytong projelerini ise çok merak ettim.Sakın bıdık’a kulübe mi yapacaksın?

  5. noblessecim süper olmuş canım, bak bir de bloğum yok diyorsun. Aç iki dakikada ben bildiğimi paylaşırım, yardımcı olurum sana canım.

  6. ay süper olmuş bu, çok hoşuma gitti. istanbuldan bir döneyim evime, neler yapıcam neler, on gündür hergün takip edip siteyi yaptıklarınıza yalanıp duruyorum burada….şiştim valla….

  7. Sevgili embir blog oluştururken takıldığım yerde yardımcı olacağından hiç kuşkum yok, benim sorunum zamansızlık.Acemihobici bu özlemle neler çıkaracaksın ortaya kimbilir, merakla bekliyoruz.Beğenileriniz için teşekkürler.

  8. arkadaşım çok şık ve guzel olmuş ellerıne saglık valla bu gunlerde bılgısayar bana pek düşmuyor yenı yorum yazabılıyorum malum yaz tatılı ınşallah sende emeklı olur benımgıbı blog oluşturursun benım 7 yıl oldu emeklı olalı ama emeklılık bebegı buyuttum şımdı oglum 8 yaşında ve yenı emeklılık tadı çıkarıyorum darısı sana