AYNA AYNA SÖYLE BANA :)

-
el aynası
el aynası

El aynasının kalıbını folyoya geçirdim.Daha önceden hazırlanmış desenin kalıbını folyodaki ayna kalıbına oturttum.Bitmiş tükenmez kalemle çizdim.Havlunun üstünde kurşun kalemle çiçekleri kabarttım. Tükenmezlede çizgileri attım. Bitince önden indirmeleri yaptım. Alçılayıp kuruttuktan sonra silme işlemi ve mürekkepleme işlemini yapıp vernikleyip kestim. Aynanın kenarındaki boşluklarıda mutfakta kullandığımız folyo ile kapattım. Yaptıklarımı yapıştırıcı ile aynaya yapıştırdım. En sonda boncuklarını yapıştırıp tekrar vernikledim. El aynası hazır. Folyonun yapılışının ince ayrıntıları folyo gemi tablosuyazımda bulunuyor.

el aynası
el aynası

3 yorum gelmiş

  1. nrhnmrl

    aydin gelini diyor ki;çok zor işe benziyor.ama değdiğini düşünüyorum

    evet canım benzettiğin doğru çok zor ama çookta zevkli dediğin gibide ortaya güzel şeyler çıktığı zamanda değiyor teşekkür ederim. :=)

  2. Yağlı boya ve folyo tablolarla ilgilenenler ve yaptırmak isteyenler cisemsanatevi@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirler. Burada gördüklerinizin yanı sıra daha başka bir çok tablo yapıyorum. Ciddi olarak düşünenler adresten bana ulaşsınlar diğer örnekleri de gönderir, beğendiğiniz bir çalışma olursa yaparım.cisemsanatevi@hotmail.com

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin