Cuma, Ekim 21, 2016
Baby Shower Partileri için

Baby Shower Partileri için

11

Ülkemizde yeni yeni alışkanlık haline gelmeye başlayan baby shower partileri doğumdan iki üç hafta kadar önce anne adayının yakın çevresi tarafından organize ediliyor.

Bir nevi hoşgeldin bebek kutlaması için çok da uygun bir pasta modeli. Pastanın üzeri şeker hamuru ile çalışılarak hazırlanmış, bence gayet başarılı çok beğendim.Sitede daha farklı şeker hamuru modellemeleri de mevcut.

11 YORUMLAR

  1. Ben çok geç kaldım “Baby Shower” partileri için, ya da benim çocuklar erken geldi:))İşin doğrusunu söylemem gerekirse zaten böyle birşey yapmam, bebeği kucağıma sağlıklı almadan parti yapmak bana göre değil.

  2. evet ya nalanım; mutlu ellerim benimde hiç beğenmediğim bir parti çeşidi bu! edilmiş bir şekilde ama tutulmamasını sağlarsak kaybolur gider belki :) doğumdan sonraki bebek mevlütlerimiz bizim var zaten daha anlamlı ve daha hoş! şükrolsun ki kavuştuk bebeğimize diyor dostlarımızla bu mutluluğu paylaşıyoruz! olmamış duaya amin demek zaten yok bizim mizacımızda değilmi? katı bir duruş sergilemek istemiyorum ama bu şekilde kutlanıp da sonra bebeğine kavuşamayan anneleri düşünüyorum ben! ne büyük bir yıkıntı olur çünkü yüksek den düşmek daha çok acı verir.. daha makul ve mantıklı bir bekleyiş herkes için daha hayırlı olacaktır diye düşünüyorum ben

  3. bana ilginç geldi hamile bi insanın dogum günü için çok güzel bir pasta modeli öyle düşünce güzel yani ama çelebimede katılıyorum:)))saf farfin saf farfin:))))))))))))