Cuma, Ekim 28, 2016
BAHAR GELSİN ARTIK

BAHAR GELSİN ARTIK

8

Herkes mutlaka kitap arasında çiçek kurutmuştur.Bakın o kuru çiçeklerden neler neler yapmışlar:

Tebrik kartı
Tebrik kartı

Kitap ayracı
Kitap ayracı
İçiniz açılsın diye:)
İçiniz açılsın diye:)

Çiçel kurutma ile ilgili temel bilgiler için buraya, örnekler için de burayaDoğa yürüyüşleri için muhteşem bir gerekçe, ne dersiniz?

8 YORUMLAR

  1. ne güzel.. bir zamanlar bir kitabın arasına koyduğum ve unuttuğum o çiçeği/yaprağı tekrar gördüğümde, içimi hep bir hüzün kaplar, tuhaf olurum..artık geçmiş günlere mi hayıflanırım yoksa ölüme yaklaşmış olduğuma mı bilemem..karmaşık yani biraz.

  2. evet evet bahar gelmeli, kitap arasında çiçek kurutmalı….heidi gibi kırlarda koşup papatya toplamalı…boncukçuuu sağol yaaaiçim pırrr pırrrrrrrrrrr oldu

  3. inanmıyorum yaaaa…dün kendi kendime dedim ki “nesli dedim çiçekleri kurutup çok güzel kartlar yapabilirsin dedim…hatta gamze ablana da yollarsın demiştim…”tamda üstüne geldi bu şimdi:(

  4. tamam bekliyorum Neslişciğim…çok da güzel olur…seviyorum be bu siteyi yaa..hep beyinler canlı capcanlıcin miyiz yoksa hepimiz???

  5. saatoniki diyor ki;ne güzel.. bir zamanlar bir kitabın arasına koyduğum ve unuttuğum o çiçeği/yaprağı tekrar gördüğümde, içimi hep bir hüzün kaplar, tuhaf olurum..artık geçmiş günlere mi hayıflanırım yoksa ölüme yaklaşmış olduğuma mı bilemem..karmaşık yani biraz.

    kıyamammm :(Alonenes ben bir yerde gördüm nerde gördüm hatırlamıyorum da gül yapraklarını kalp kalp kesip öyle karta yapıştırmışlar sonrada öyle kurutmuşlar doğal olarak ;) Belki o tarzda da bir şeyler yapabilirsin…Bu arada kartlar güzel ama ben bu kuru çiçek olayından biraz ürküyorum ya böcek fırlıycakmış bir yerinden gibime geliyor :)

  6. Yazıyı gönderdikten sonra anımsadım 15 yıl oldu sanırım, annem kuru yaprakları iki kat yapışkan telanın arasına yerleştirip, abajur teline dikmişti. Tellerin üzerini ve kenarlarını da sdu taşıyla da süsleyince hoş bir avize olmuştu bekar evşime:)