Bankacı Tilda bez bebek

-

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-1
Merhaba. Daha önce Seda Hanım mesai arkadaşının doğum günü için Bankacı Bey Tilda bebek yaptırmıştı, aradan 1 kadar hafta geçti, bu sefer kendisi için hanımefendi bankacı Tilda bebeği istedi Seda hanım.
Bu Tilda bebeği portre üzerine çalıştım. Kendisi mavi gözlü, kızıl saçlı hoş genç bir hanımefendi. Bunun için ilk defa kumaş üzeri yüz boyama çalışmasını yaptım.
Yüz boyama kağıt üzerinde değil de kumaş üzerinde uygulanıyorsa epey zordur.
Bir elinde çalıştığı bankanın broşürleri, diğer elinde yılan görünümlü derisinden para dolusu el çantası.

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-2

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-3

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-4

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-8

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-9

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-10

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-11

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-12

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-13

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-14

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-15

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-16

bankaci-oyuncaklari-tilda-bebek-modeli-17

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

4 yorum gelmiş

  1. oya caymaz

    Sevgili Aylar
    Tilda bebeklerinizin ‘meslekler serisi’ harika . Detaylardan bunları zevkle yaptığınızı anlıyorum. Merakla sıranın mimarlara gelmesini bekliyorum :)

  2. aylar

    Tskr Oya Hnm ama benim fikrim yoktu mesleki tilda dikmek ama talepler o yonden de gelince o sekilde de dikiyorum artik, mimar icin degil de grafiker tasarimci icin sirada kayit var, kadin dogum uzmani bey tilda var sirada diger kiz model tildalardanin disinda, onlari da paylasacagim urunler bittiginde :)

Bir Cevap Yazın