Banyoma deniz esintisi…

-

dolap yenileme
Banyomdaki dolaba böyle bir hareketlilik getirdim. Yazın deniz kıyısından topladığım kabukları tek tek yapıştırdım aynaya. Sonra da mavi süs kumunu yapıştırdım. Aynayı çıkaramadığımdan birazcık zorladı. Yer çekimi olayı malum. Tam kuruduktan sonra da birkaç kat vernikledim….

dolap yenileme

5 yorum gelmiş

  1. yaz dönemi terk ettin sen blog alemini ondandır…Üstelik banyoda olduğu halde hiç bozulmadı da artık nasıl yapıştırdıysam:)))

  2. Bozulacak gibi değil vernik de atmışsın uzun yıllar kullanılır suyun fazla değdiği bir yer de değil üstelik. Eline sağlık canım:)

  3. saol:)))))aslında Devrim babaya dolabı söktürtebilseydim kafamda bir iki ayrıntı daha vardı da yanaşmadı….Böyle yerçekimine karşı zor oluyor azıcık

  4. Yer çekimine rağmen çok güzel olmuş başarmışsınız :) Azmin zaferi işte.. Çok güzel olmuş mavi kum harika fikirmiş çok doğal olmuş güle güle kullanın.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Doğal malzemelerden balkon süsü yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba. Yarışmanızı görünce (ödül de uzun zamandır incelediğim sizzix olduğundan) hemen işe koyuldum. Önce malzemeleri toparladım. Ağaç kütüğüm, boya kovaları, doğal taşlar, yumurta kabukları, mukavva parçaları, alçı, tutkal, boyalar. Boya...