Baskılı jüt damacana kılıfı

-


Goodish tasarım birbirinden farklı, alternatifli damacana kılıfları. Damacanalar hiç bu kadar farklı görünmemişti. O sevimsiz kılıflardan sonra bunları seveceğinize eminiz? Henüz tanışmadıklarımıza sesleniyoruz?
Hem doğal, hem nev-i şahsına münhasır, 19 lt standart damacanalar ile uyumlu, sebil üzerinde ya da pompalı olarak kullanıma uygumlu damacana kılıfları 30 derecede yıkanabilir ve yüksek ısıda ütülenebilir.

Büzgülü ve kullanımı kolay kılıflarımız siyah ya da beyaz baskı seçeneği ile mutfaklarda ve ofislerde kullanılabilecek dekoratif bir ürün aynı zamanda.
İster boğazlı, ister boğazsız modelleri ile ister H2O ister WATER baskı seçeneği ile Goodish’i ve ürün çeşitlerini instagram adresinden inceleyebilirsiniz.

Ayrıca farklı bir ev ya da ofis hediyesi alternatifi de olabilir.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

iki arkadaş olarak başlayıp daha sonra yolları ayıran Goodish, çok sevilen handmade damacana kılıfları serisi ile faaliyetlerine devam ediyor. Hem de Elif'e karnındaki minik ortağı Nil de eşlik ediyor :) Her bir üründe onun da emeği var sayılır :) iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın ! sevgiler, GOODISH