Salı, Ekim 25, 2016
bebek arabasına alışveriş filesi

bebek arabasına alışveriş filesi

16
alışveriş filesi
alışveriş filesi

Bebek arabasına file yaptım alışverişe çıkarken büyük kolaylık sağlıyor hem ucuza maliyet etmiş oldum hemde istediğim ölçüde yaptım bence her bebek arabasına bir file şart.

16 YORUMLAR

 1. Örgüeliciğim ben de ertuğrulun arabasına kot kumaşından diktim.aklıma gelseydi örerdim.Gerçi ben dikmeyi örmeye tercih ederim,daha çabuk bitiriyorum çünkü.eline sağlık,çok iyi olmuş.kızın kaç aylık?hani diyorum uygunsa dünür gelelim.oğlana kız bakıyoruz da

 2. teşekkür ederim nalan abla kızım 9,5 aylık oldu bu arada ilk dişimizi çıkardık kız tarafı nazlı olur oğlanı gözden geçirmemiz lazım tay tay duruyo mu? dişler çıktı mı? günde kaç bez harcı yo (masrafları çok mu?)……falan filan…..:)

 3. 10 marifet bu işlere de vesile oluyor demek ki :)) Anasına bak kızına al hesabı oldu. Bize hayırlı olsun demek düşer :))

 4. Gülegüle büyüsünler örgüeli ciğim,

  oğlanı gözden geçirmemiz lazım

  Ben referanslarını yazayım sonra da tanıştırırız .Ertuğrulcuğum 5aylık ; anneannesiyle gazete ,kitap okuyor ama kalemleri sakladıkları için henüz yazmayı öğrenmedi yazamıyor,ninnisini kendi söyleyerek uyuyor,bir de eve giren hırsız kediyle karşılıklı tıslayıp hırlaşarak onu korkutabildi.sonraaa sünnet oldu,askere de müracaat etti ….daha ne olsun.sen bir düşün bak ;kendisini görmek istiyorsanız anneannesinin bloguna arasıra konuk oluyor

 5. ,ninnisini kendi söyleyerek uyuyor

  nalana öğretmenim; işte bu olay beni bitiriyor.. benim sefam da ninisini kendi söylerdi uyurken… şimdi 11 yaşında… hatırlatıp sabah sabah içimi ısıttığınız, yüzümü gülümsettiğiniz için teşekkürler…Allah sizlerin bebişleri ve tüm çocukları korusun, anneli babalı büyümek nasip etsin….

 6. Allah sizlerin bebişleri ve tüm çocukları korusun, anneli babalı büyümek nasip etsin….

  amin sefa’cım seninkiside koca adam olmuş maşallah.

 7. kendisini görmek istiyorsanız anneannesinin bloguna arasıra konuk oluyor

  hııııım bi gelip görelim şu kendi kendine ninni söyleyen paşayı. aaa bu arada benim kızım kendi kendine uyuyoo bir kusurumuz baş parmağını emiyoo bırakıcaz inşallah acık daha büyüsün.

 8. Şimdi içim garip olup hatırladım, oğlum da ninnisini kendi söylerdi, uykuya yakın sesi zirve yapıp birden tıss diye durur uykuya geçerdi.

 9. hoşgeldin sesiber özledik valla… demek ki çocukların çoğu ninnisini kendi söylüyo benimde oğlum söylerdi belki ayakta salladığım için, kızımı bazen bi yere gittğim zaman ev dışında yani ayakta sallıyorum ninni söylüyorum ama çok nadir eşlik ediyoo ayyy konu bebişler olunca bitmez, neyse öyle veya böyle bi şekilde büyüyorlar tatlı hatıralar bırakarak…