Beyazlar içinde birkaç dakika

-

elbise modelleri
Merhabalar… İlk bakışta ne düşündüğünüzü biliyorum. “Amanıııııın artık senayatilgan çığrından çıkmış, gelinlik dikmeye başlamış yahuuuuuuu! ” dediniz içinizden değil mi? Fakat hayır bu bir gelinlik değil. Bu beyaz gelinlik kılığına girmiş bir elbise :) Bu kumaşı gördüm ve böyle bir elbise canlandı kafamda onun için böyle dikmeliydim, o kumaşı almalıydım. Bu her zaman olmaz her kumaş size bangır bangır bağırmaz gördüğünüzde. Fakat bu bana bağırdı “al beni ve bu elbiseyi dik!” dedi, eee ben de kırmak istemedim :) Umarım beğenirsiniz sizler de. Bu arada daha fazla görsel için lütfen bloguma bekliyorum hepinizi :)

elbise modelleri
Kıyafetin arkasında kocaman bir yırtmaç açtım ve bu yırtmaca üçgen bir dantel kesip yerleştirdim. Belki yaptığım eski elbiselerden hatırlarsınız sürprizli şık kıyafetimde de bu tarz bir şey yapmıştım fakat sırt detayında dantel kullanmıştım açık değildi ve daha derin bir sırt dekoltesi vardı. Bu defa farklı olsun aynı modelin beyazı olsun istemedim :)  Aslında sade dantellerim de vardı içinde siyahı olmayan ama gelinlik havasından kurtulsun istedim herhalde onun için bu siyah yıldızlıyı diktim oraya. Fakat değiştirilebilir de :) Bir de başlangıçta yine dantelden kollar yapmayı düşünmüştüm ama vazgeçtim böyle kalsın istedim :) Beğenilerinize sunuyorum…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

13 yorum gelmiş

  1. byalamode

    maşaallah:)şenay hanımın hızı inanılmaz:)sürekli bir şeyler dikiyor:)hiç uyumuyor galiba:)blogunuzdanda takip ediyorum gerçekten güzel ve muntazam dikiyorsunuz.ellerinize gözlerinize bide makinenize sağlık:))

  2. senayatilgan

    :) byalamode :) Teşekkür ederim , uyuyorum uyuyorum da sadece hızlı dikebiliyorum düşünme aşamasını işlerimi yaparken yapıyorum :) Kafamda tasarımını yaptıktan sonra gerisi kısa sürüyor ama bu aralar çok fazla işim yok zaten vaktim bol o nedenle daha hızlı görünüyorum :)
    :) diqhlek :) Teşekkür ederim, evet eşimde öyle düşünüyor hakikaten :) Sağolun güzel düşüncelerinizden ötürü :)

Bir Cevap Yazın