Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Bildiğiniz Strafor (Köpük)

Bildiğiniz Strafor (Köpük)

9

Strafor üzerine yaptığım bir çalışmam,kumaş boyası,ahşap boyası ve yağlıboya kullanarak yaptım,yani elde kalan boyalarla, biraz zor oldu ama bitince hoş bir şeye benzedi,eşim “ne yapıyorsun olmaz” falan dedi ama bittiğinde fikri tamamen değişmişti

9 YORUMLAR

  1. günesedogru,ufudik,çok teşekkür ederim bir tane daha var elimde onuda eklerim yakında…Arkadaşlar bir sorum var sizlere yorum yazıyorsunuz ya hani,metnin sonunda devamı yazıyorsunuz da diğer sayfada başka resimlerde ekliyorsunuz,bunu nasıl yapıyorsunuz bana bi anlatırmısınız,şimdiden teşekkürler…

  2. çalışmayı çok beğendim,ellerinize sağlık.sorunuzu kısaca yanıtlayayım.yazınızı yazdınız,fotoğrafınızı eklediniz göndere basmadan,imaj ekleye dönüyorsunuz.tamam fotolar bitti dediğiniz zaman gönder i işaretlerseniz aynı yazının altına istediğiniz kadar fotoğrafı eklemiş olursunuz.

  3. çok hoş bir çalışma olmuş gecekuşum, ben bir ay gecikmeyle gördüm:)sen istediğin kadar fotoyu sırasıyla ekle. devamı kısmını editörler ayarlıyor zaten.

  4. Yamali bohca,cadikazani,esinsel,celebi74 ve Sevili Sesiberim,yorumlarınız için çok teşekkür ederim,ayrıca,esinsel ve sesim,bilgi için de çok teşekkürler.(geç yazabildiğim içinde tekrar özür dilerim,utangaç smiley:)