Cumartesi, Ekim 22, 2016
Bileklikler. Evet, yine!

Bileklikler. Evet, yine!

26
Bileklik
Boncuklara yansıyan görüntüde beni görebilirsiniz :) Boncuklar ayna gibi olduğundan, kendilerini fotoğraflarken beni ele verdiler.

Bileklik

Bileklik

Bileklik

Bileklik

Bileklik

Bileklik

Bileklik

Bileklik

Bileklik

Bileklik
Renkli ipler, metal ve kumlu boncuklarla tasarladığım bileklikler. Bir de minik bir rica; yarın (15/06/12) internet üzerinden satış için bir firma ile görüşmeye gideceğim. İyi dileklerinizi eksik ekmeyin olur mu? ;) Ayrıca web’den satış siteleriyle görüşmelerde tecrübesi olan arkadaşlar varsa  bana posta kutumdan ulaşıp, değerli görüşlerini paylaşırsa çok sevinirim. Dua edin, e mi? :)
Bileklikleri de unutmayalım, huzurunuza çıktıkları için heyecandan boncukları şıngırdıyor :P

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

26 YORUMLAR

 1. gliatasarim senin bu yaptıklarını artık tarif edecek kelime sayım azaldı bu yüzden yeni kelimeler öğrenip gelem ondan sonra yorum yapam :) az sonra

 2. efendim bütün güzel sıfatları kullanmışım harika, mükemmel, sıradışı,cıvıl cıvıl… bu güzelliği anlatabilecek kelimeler ne elfcede ne erkcede kalmadı sunum desen zaten takı tasarım yayınlayan dergilerin katolog çekimleri gibi, şimdi anlaşmaya gittiğiniz firma yöneticileri bir göz atsınlar buradaki beğeni yorumlarına ona göre size davransınlar :) allah yardımcınız olsun diyecem ama zaten allah size bu yeteneği vererek yardım etmiş yolunuz açık olsun demek düşer bu saatten sonra :) her şey gönlünüze olur inşallah :)

 3. Bütün iyi dileklerim sizinle sevgili gliatasarim inşallah güzel haberlerle dönersiniz :)
  bileçliklere diyecek yok zaten o kadar hoşlar ki ellerinize sağlık.

 4. bıleklıkler harıkaaaaa resımler harıkaaaa sunum harıkaaaa…ne desem boş ..kıskanarak bakıyorum :))) ve bütün kalbımle yarın görüşmenın en sahane sekılkde gecmesını dılerımmmm…..dılerım hersey gonlunce olur bu takılar hakedıyor gercekten….ve sonucuda ögrenmek ısterız buradan buze mujde ver emi:))

 5. :))) muhabbet her köşede dönüyor ahahahah
  demek meşhur gliatasarım burada,ben de eserleriniz ve çekim güzelliğinizle tanıştığıma memnun oldum.Ellerinize sağlık ve güzel sunum için tebrikler .)
  Bu arada Allah hayırlısını nasip etsin diliyorum.

 6. saqolera25; iyi dileklerinize çok teşekkür ederim :)

  zulaltan; sizde bu nüktedanlık, bu dilbazlık varken ben sizin yorumlarınızla keyiflenip gülümsüyorken dileğim; Allah yorumlarınızı benim paylaştıklarımdan ayırmasın! O kadar mutlu oluyorum ki… Çok teşekkür ederim.

  esinsel; bütün o güzel iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

  ssserpil; beğenmenize çok sevindim. Görüşme 11:00’de. Sonucu mutlaka paylaşacağım sizlerle.

  senayatilgan: :) o harika dikişlerinizi görünce de ben ‘ keşke bende dikebilsem ‘ diyorum… Teşekkür ederim çok.

  deliisibunlar: meşhur gliatasarim!!! artık meşhur oldum demek :) şaka bir yana bu şekilde anılmak pek keyifliymiş doğrusu. Ben de çok memnun oldum sizi burada görmekten. Çok teşekkür ederim.

  yagmuryürek: çok teşekkürler yagmuryürek. Sizi burada görmeseydim, bir şeyler eksik kalacaktı emin olun. Beğenmenize sevindim. Haksızlık etmeyin kendinize, ben keyifle bakıyorum sizin eserlerinize :)
  ( pek bi kafiyeli oldu ;) )

 7. şansınız bol olsun (görüşme bitmiş olabilir verdiğiniz saate göre, biz de sonuç bekleriz artık)… bu güzel eserlerinizle hak ettiğinizi almanızı gönülden dilerim.

 8. Herkese merhaba :)
  Görüşme bitti. Nasıl geçti? Aslında iyiydi, görüştüğüm firma, özel alışveriş kulüplerinden biri ( Türkiye’de ilk üç arasındaymış ). Takılar beğenildi. Detaylar görüşüldü. Prensipte anlaşma sağlandı. İş benim stok kontrolü, fiyat yapısını oluşturmam gibi detaylara kaldı. Bu sitelerin yapısı gereği ucuz ürün satılması gerekiyor ama sizlerinde kendi yaptıklarınızdan bildiğiniz gibi el emeği olan şeyler malzemesi çok maliyetli olmasa da zaman ve emek maliyeti açısından ucuz ürün statüsünde değildirler. Öte yandan 4.000.000 üyesi olan bir sitede olmak, tanınmak ve bilinir olmak adına iyi bir referans ve PR çalışması olarak değerlendirilebilir. İşte böyle. Atölyeme gidince durumu kontrol edip, olası sonuçları hesaplamaya çalışacağım ve karar vereceğim.

  Hepinize desteğiniz ve içten yorumlarınız için sonsuz teşekkürler.
  İyi ki varsınız :)

 9. Hepinize çok çok teşekkür ederim.
  zulaltan; yalıya taşınırsam-ki hiç tarzım değil, hep beraber orada toplanıp çılgınlar gibi tel kıvırır, dikiş dikeriz. Olmaz mı?

  esinsel; çok teşekkür ederim :)

  Bu arada, sevgili shane hiç uğramamış buralara, eksikliğini hissettim doğrusu. Alıştırdı beni güzel yorumlarına :)

 10. Umarım herşeyi halledersiniz gliatasarım :) Zulaltanın da dediği gibi arada 10marifete girer eskileri anarsınız zengin olunca :D Zira zengin olmak kolay değil ele emeğiyle zengin olunacaksa dediğiniz gibi zamanınız çok değerli :) Girmeye girmeye unutmayın siteyi yani arada bakın , örnek olursunuz girişimcilik dersi verirsiniz bize de :)

 11. Tüh iyi dilek dileme kısmını kaçırmışım saat olmuş 21.05 :D neyse umarım iyi geçmiştir. gerçi sizin tasarımlarınıza diyecek söz yok. hepsi süperler de :)

 12. Özge hanım, (umarım doğrudur:) )
  Siz zengin olup yalılara taşınmasanız da bizi çağırın atölyeye ikitelin belini,uç beş kumaşın bi taraflarını kıvırır, kakara kikiri işleri hallederiz:))))
  serpil le beraber orta nokta arıyorduk sizin atelye orta nokta olur kapatırız orayı :)

 13. @senayatilgan: zengin olmak pastanın üzerindeki krema olur :) asıl motivasyonum keyif aldığım, ruhumu besleyen bir şeyler yapmak ve bundan hayatımı kazanabilmek. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Ben burayı da sizleri de unutmam, en başından beri hep destek oldunuz güzel yorumlarınızla. Bu vesile ile site yöneticilerine de teşekkür ediyorum, seviyeli ve samimi bir site oluşturdukları için.

  @bediaaa: teşekkür ederim sevgili bediaaa, iyi dileklere her zaman ihtiyaç var, geç kalmadınız :)

  @deliisibunlar: Doğru doğru :) Ne harika olur! Gözümün önüne geldi bir an hallerimiz. Kim bilir neler neler çıkar.
  Burada tanışıp, burası dışında da yüz yüze görüşen arkadaşlar var mı?

 14. EVEEEEET :)) biz geçen gün sserpil le biraraya geldik :) facebookta paylaştık resimleri :)
  Siz neredesiniz? Aslında söylediğimde çok samimiydim yani gönlüm öyle bir ortamda olmayı gerçekten çok istiyor ama mesafeler :)