12 yorum gelmiş

  1. mugearikan

    Merhabaa, sevgili mavisofra, blogların açılmaması tamamen hükümetsel bir tavır, google ın Tr de vergi ödememesi sebebiyle gelen bir yaptırım..Zaman zaman .com uzantılı tüm adresler bu azizliğe uğruyor, ne zaman ve neden böyle oluyor bilemiyoruz. Siteme bir kaç dk.önce ulaşabiliyordum:o)) beğeniniz için teşekkür ediyorum.

  2. sibeltunay

    Arkadaşım yazın şimdi geldi bana.Bizim zamanımız derken bir 30 yıl evvelinden bahsediyorum:)Sadece boynumuza yemeniyi burgu yapıp dolardık.Bunları görünce bizimkilerin hiç süslü olmadığını anlıyorum.Sevgiler.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
mugearikan

Önce takı….yıllarca,10 yılı aşkın bir süre..resmen aşk. Aşkın mola vakti geldiğinde yeni bir aşk çoktan doğmuştu ahşap…sonsuz…yapıyorum, satıyorum..

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...