Boncuğa dönüş

-

el yapımı kolye
Uzun zamandır elime almamıştım meğer ne kadar özlemişim :) Örnek değiştireyim, ne yapsam ne yapsam derken bir de baktım ki aynısından bir sürü yapmışım. Bu kolyelerin kullanımı çok rahat, var mı yok mu hissedilmiyor bile. Yapımı da çok zevkli, galiba daha epeyce yapacağım :) Ne dersiniz shane, sergimiz için çoğaltayım mı?

el yapımı kolye

el yapımı kolye

el yapımı kolye

el yapımı kolye

el yapımı kolye

el yapımı kolye

18 yorum gelmiş

 1. Esinselcimmm bunlar çok güzel olmuşlar harika görünüyor. ilk resimdeki renkliler tam yazlık:)
  bayıldım:))

 2. ay Semyıl’ım çok teşekkür ederim :) heyecanlandım birden yazımı görünce,editörlerimiz müthiş çalışıyorlar (aman nazar değmesin) zira bugün gönderdim sonsuz teşekkürler kendilerine :)
  hakikaten çiçek çiçek çok şeker oldular bende sevdim, her boncukta dersem abartı olur ama sık sık sevgimi gönderdim sana:)

 3. Sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum tatlım :) Senin yaptığın kolyeler nasıl işe yaradı bir bilsen :) Kocam da çok beğendi :) Şu anda tatildeyiz.Takıyorum boynuma.Herkes soruyor nereden aldın diye :D

 4. çok teşekkür ederim evimdeki mutluluklar:)
  mutlu oldum cagla, fakat çok çok özür dileyerek sizi de, hangi kolyeleri yaptığımı da hatırlayamadım.biraz ipucu verseniz :) iyi tatiller…

 5. esinsel harika olmuşlar, ellerine sağlık:) çok rahat görünüyorlar gerçekten, çoğaltmalısın bence de:)

 6. muhteşemmmmmm :) ben de bu boncuk örme işini merak ediyorum tezgah falan mı gerek bu tarz boncuk işi için ? sergide hemen kaparlar bu kolyeleri ellerinize sağlık :)

 7. canım arkadaşım , o senin güzelliğin.benim ki sadece bir tutam tuz :)))) resmen harikalar yaratıyorsun:))…

 8. nasıl da güzel olmuşlar! tabii ki sevgili esinsel, sergide ilgi göreceklerinden eminim! ne güzel düşündünüz…

 9. SEMYIL’ın “sadece bir tutam tuz dediği”ne bakmayın arkadaşlar, büyük tevazu gösteriyor.aslında bütün övgüleriniz o’nun olmalı çünkü bu işi bana o canım öğretti :) ve ben bu işle hep çok mutlu oldum…
  beğenmenize çok sevindim shane,ben şimdi durmaz bir sürü yaparım hepsini sergilemek şart değil,elimizin altında bulunsun da.zaten yapmayı da çok özlemişim böylece güzel bir bahanem olmuş olur:)
  yagmuryurek harikasınız:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin