Bulaşık Leğeninden Avize yaptımm

-

Bulaşık Leğeninden Avize Yaptımm Bu avize yatak odam için. Eskileri değerlendirme oldu. Çatlamış bulaşık leğenimi değerlendirdim. Biraz sakallı ip, perdelere dikilen boncuklar ve tutkal yardımıyla bu hale geldi. Henüz takılmadı. Bloğuma buyrun :)

14 yorum gelmiş

 1. stilmiss

  Öncelikle ellerinize sağlık fakat benim genel anlamda bir eleştrim olacak.Eskiyen veya kullanılmayan her türlü parçanın değerlendirilmesini çok seviyorum ama bazen bu durumun abartıldığı kanaatindeyim:( belki de o tüylü ipin yerine daha baska türlü malzeme kullanılabilirdi.. Bu kısımda da zevk faktörü araya giriyor sanırım. İyi çalışmalar..

 2. bizimgibiler

  Başlığı okuyunca, “hadi canım” dedim.Bir girdim baktım hakikaten yapmışsınız valla, çok iyi bir fikir.Ellerinize sağlık.

 3. celebi74

  stilmiss diyor ki;Öncelikle ellerinize sağlık fakat benim genel anlamda bir eleştrim olacak.Eskiyen veya kullanılmayan her türlü parçanın değerlendirilmesini çok seviyorum ama bazen bu durumun abartıldığı kanaatindeyim:( belki de o tüylü ipin yerine daha baska türlü malzeme kullanılabilirdi.. Bu kısımda da zevk faktörü araya giriyor sanırım. İyi çalışmalar..

  yaaa öyle deme arkadaşım.. harika oluyor bu geridönüşümlerr.. helede işe yarıyor oldukları sürece bence abartılmış sayılmaz..yaratıcılık becerilerini geliştiriyoruz hepimizz..ip konusunda bişi demiyorum zevk tabiki herkes için ayrıdır.. ne demişler zevkler ve renkler tartışılmazzz…sevgiler..

 4. mtnaz11

  Ben de geri dönüşüm çalışmanız için tebrik ediyorum.Sonuç olarak zevk sizin, kullanabildiğiniz sürece de başarılısınız bence.Ama doğrusu bu iplerin ışığı nasıl yansıtacağını da merak ettim.Kullanmaya başlayınca karanlıkta oluşan efekti de yayınlasanız keşke.

 5. banuca

  Herkez bulduğuna kendi zevkine göre birşeyler katarak yapıyor tabiiki, önemli olan verdiği fikir, aynını yapmak zorunda değil ki kimse. Elinize sağlık. Geçenlerde buna benzer bir fikir vermiştim internetten bulup

 6. minepolat

  Aaa bence buda çok farklı olmuş, zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz bu sitenin amacı fikirleri paylaşmak. Bende bu projeyi daha farklı bir yaklaşımla yapmıştım, bide burdan buyrun ;)

 7. gulseyhan

  bence guzel fıkır uretmek ve de uygulamak daha onemlı elınıze saglık ınsallah lambanın ısısından plastık koku yapmaz

 8. innci

  Slm arkadaşlar. tabiiki herkesin zevkleri farklıdır. ipi aralıklı yapıştırdığım için ışık konusunda problem olacağını sanmıyorum. Tasarruf ampulleride fazla ısınma yapmadığından kokuda olmayacaktır. Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum

 9. Çalışmanızı yeni gördüm ve çok da beğendim.Kıllı iplerle çalışmayı seven biri olarak da ayrıca keyif aldım.Buarada ışığın yansımasının da etkisiyle leğenin kenarları metal gibi durmuş:)) çok hoş

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn