Salı, Ekim 25, 2016
Bulaşık Leğeninden Avize yaptımm

Bulaşık Leğeninden Avize yaptımm

14

Bulaşık Leğeninden Avize Yaptımm Bu avize yatak odam için. Eskileri değerlendirme oldu. Çatlamış bulaşık leğenimi değerlendirdim. Biraz sakallı ip, perdelere dikilen boncuklar ve tutkal yardımıyla bu hale geldi. Henüz takılmadı. Bloğuma buyrun :)

14 YORUMLAR

  1. Öncelikle ellerinize sağlık fakat benim genel anlamda bir eleştrim olacak.Eskiyen veya kullanılmayan her türlü parçanın değerlendirilmesini çok seviyorum ama bazen bu durumun abartıldığı kanaatindeyim:( belki de o tüylü ipin yerine daha baska türlü malzeme kullanılabilirdi.. Bu kısımda da zevk faktörü araya giriyor sanırım. İyi çalışmalar..

  2. stilmiss diyor ki;Öncelikle ellerinize sağlık fakat benim genel anlamda bir eleştrim olacak.Eskiyen veya kullanılmayan her türlü parçanın değerlendirilmesini çok seviyorum ama bazen bu durumun abartıldığı kanaatindeyim:( belki de o tüylü ipin yerine daha baska türlü malzeme kullanılabilirdi.. Bu kısımda da zevk faktörü araya giriyor sanırım. İyi çalışmalar..

    yaaa öyle deme arkadaşım.. harika oluyor bu geridönüşümlerr.. helede işe yarıyor oldukları sürece bence abartılmış sayılmaz..yaratıcılık becerilerini geliştiriyoruz hepimizz..ip konusunda bişi demiyorum zevk tabiki herkes için ayrıdır.. ne demişler zevkler ve renkler tartışılmazzz…sevgiler..

  3. Ben de geri dönüşüm çalışmanız için tebrik ediyorum.Sonuç olarak zevk sizin, kullanabildiğiniz sürece de başarılısınız bence.Ama doğrusu bu iplerin ışığı nasıl yansıtacağını da merak ettim.Kullanmaya başlayınca karanlıkta oluşan efekti de yayınlasanız keşke.

  4. Aaa bence buda çok farklı olmuş, zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz bu sitenin amacı fikirleri paylaşmak. Bende bu projeyi daha farklı bir yaklaşımla yapmıştım, bide burdan buyrun ;)

  5. Slm arkadaşlar. tabiiki herkesin zevkleri farklıdır. ipi aralıklı yapıştırdığım için ışık konusunda problem olacağını sanmıyorum. Tasarruf ampulleride fazla ısınma yapmadığından kokuda olmayacaktır. Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum

  6. Çalışmanızı yeni gördüm ve çok da beğendim.Kıllı iplerle çalışmayı seven biri olarak da ayrıca keyif aldım.Buarada ışığın yansımasının da etkisiyle leğenin kenarları metal gibi durmuş:)) çok hoş