Çarşamba, Ekim 26, 2016
bunlarda yenikapı süslerim

bunlarda yenikapı süslerim

15
bunlarda yeni kapı süslerim .aslında daha var ama hepsini aynı anda yayınlamayı hala beceremiyorum.artık farklı yazılarda paylaşırım sizlerle.

bunlarda yeni kapı süslerim .aslında daha var ama hepsini aynı anda yayınlamayı hala beceremiyorum.artık farklı yazılarda paylaşırım sizlerle. bebeklere bir şeyler yapmak inanılmaz keyifli

15 YORUMLAR

 1. arkadaşlar hepinize teşekkürler.benim programdamı bi sorun var benmi beceremiyorum bilmiyorum ama yazı yazarken alt alta eklemeye çalşıyorum ama olmuyor mesela bu ikinci resimdi ilkini silip bunu eklemiş en kısa zamanda bilgisayardan anlayan birini bulup çözücem bu sorunu.o yüzden geri kalan kapı süslerimi yorumlara tek tek ekliycem şimdilik.

 2. * bunların hepsinide öğenci yararına düzenlenmiş olan bir kermes için yaptım.ozaman 10 marifete üye olmadığım için yapım aşamasını çekmek aklıma gelmedi.ama anlatabilirim;* yuvarlak formu veren içindeki şey yüzmek için kullanılan makarna yada sosis.artık siz ne diyasanız.1 tanesini ikiye böldüm 2 tane çıktı.yapışkan folyoyla iki ucnu birleştirdim(burda birinin yardımı şart)benim folyom kağıt gibi olandan değildi ama onlar yırtılabilir.benimki biraz naylon gibi.siz koli bandıylada sıkı sıkı sarabilirsiniz biraz uğraştırır ama.sonra üzeriri kalın kurdelayla sıkıca sarıp ucunu diktim.arkasına duvak tülünü büzdürüp diktim.ek olan yerinden önce ince bir kurdela sonrada kalınca bir tülü uzunca kesip bağladım.üzerini süslemek tamamen elinizdeki malzemeye ve hayal gücünüze kalmış.pullar incile nazar boncuklar bebek ve hayvan figürleri vs.

 3. tülden ponpon
  tülden ponpon

  kimine böyle ponpon kiminede küçük emzik ve ayıcıklar bağladım.en üsttekine gelince ona kurdela yetmadi.bende evde olan deri sateni uzun bir boru gibi dikip yuvarlak yapmadan önce üstüne geçirdim biraz zor odu ama güzel oldu.daha sonra yine böyle bi kapı süsü yaptı onu çekmemişim.onuda yine yuvarlak yapmadan kumaşı etrafına göre kesip.önce iğneledim sonrada elimde gizli dikiş yaptım o daha kolay oldu

 4. *

  #*

  bunun üzerine tülü büzdürmedim tülü kesip ince kurdelayla sıkıca bağladım.burdada tülü dibinden tutacak bi yardımcıya ihtiyacınız var.