Salı, Ekim 25, 2016
ÇAM KOZALAKLARINDAN

ÇAM KOZALAKLARINDAN

21

Çam kozalaklarından bir sepet.Harika bir geri dönüşüm projesi bence.Arkadaşım Küçük Ev ime hediye almış.İçinde de bir not;”yıldızlar yetiştirmek,yıldızlara ulaşmaktan daha zordur…”diye başlayan.

21 YORUMLAR

  1. laf aramızda ben nota sekizköşe oldum.gerçek hediye bence o harika cümleydi denden.çünkü oğullarımı kastediyordu..

  2. ne demek dendenciğim.ben dahasını senin için üretirim,aramızda bir cümlenin lafımı olur.zaten bana ait değil ki.bak aklıma getirdin.geçenlerde forumda yıldızlarla ilintili bir yazı yazmıştım.bloğa ekler,sana da not yazarım oku diye.ben anlamam,madem seviyorsun böyle yazılanları…bittin sen.

  3. Bende çok derin konuşabilen bir insan değilim ama yazılanları okumaya bayılırım. Yazmasam aklımda kalmaz zaten ama ben kartpostal kampanyası sırasında eski çalıştığım okuldaki öğretmen arkadaşlarımada bir kart yazdım. bundan sonra yazacağım kartlardan birine bunu eklemek isterim. Çünkü gerçekten mesleğinin hakkını veren arkadaşlarla çalıştım.Teşekkür ederim blogunu takip ediyorum zaten.

  4. denden öğretmenmisin?o halde,senin için olsun bu cümle.değilsen de olsun.neden mi?yazıyı okuyunca anlarsın.

  5. çokkkk güzelllben de kozalakları çok seviyorum dışarıda toplamadan duramıyorumtoplaya toplaya eve geliyorum bütün saksılarımın topraklarının üzeri kozalak kaplısepet fikri çok hoşuma gitti kesinlikle yapımıda kolay bence