Çekmece organizerim, son hali

-

Çekmece organizeri
Aranıza yeni katıldım :) Öğrendikçe daha iyi şeyler paylaşacağıma inanıyorum :) Yatak odamın tuvalet aynasında 1. çekmece ıvır zıvır çekmecesi oldu. Her şeyi içine attığımdan aradıklarımı bulamıyordum, çözüm buldum, yaptım. Benim için büyük bir adım, resimleri aşağıda :)

Çekmece organizeri

Çekmece organizeri
Devamı burada.

7 yorum gelmiş

  1. El İşleri Ev İşleri

    Haziranda ev taşıdım şimdi yine taşındık bu sefer Ispartaya, bayadır giremiyordum yeni birşeyler ekleyim yarın :) bugün geç oldu.

  2. kubragizem

    benimde aynı seninki gibi dağınık bi çekmecem var. ne yalan söyleyeyim..
    güzel fikir olmuş.bende böyle düzenlesem iyi olucak galiba…

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
El İşleri Ev İşleri

89 doğumlu, kızıyla birlikte büyüyen bir anneyim. Çekirdek bir aileyiz biz. Hobiye yeni yeni başladım, geridönüşümler, kızımla yaptığımız faaliyetler olsun hepsini burada paylaşmak için geldim ben de :)

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...