Pazartesi, Mayıs 29, 2017
çerçevelerim

37 YORUMLAR

  1. bayıldım,ayna ilk resim olmalıydı aslım müthiş olmuş,dantelleri çerçevelemekte güzel fikir,çok güzel dekore etmişsin evi aynanın altındaki rafta çok güzel ponpon çiçeklerde öyle ellerine sağlık aslıcan nefis:)

  2. offf anam bunlar ne nere gidim nasıl edimmm çok güzel olmuş aynaya bittim ben çok sevdim çok begendim eline saglık cnm gri çerçeveli çok güzel olmuş aynanın altında ki kutuda

  3. romantik kız seni mumda yakmış yeni farkeetim varya bu ayna başka ayna olmuş resmen bu kadar düzgün nasıl kapladın bi püfü var mı

  4. ellerine sağlık becerikli kız:))) valla ben sorayım diyodum maviş sormuş nasıl bu kadar düzgün kapladın anlat bakalım:))

  5. oy oy oyyy kalbim sıkışıyorrr, Aslıcım süper olmuş neyle kapladın bunları gerçekten tebrikler. Ayna, çerçeveler odanın dekoru çok hoş olmuş çekmecede çok güzel olmuş aynanın altında. Ben gri değil diğer çerçeveyi çok sevdim. Ellerine sağlık.

  6. misafir var kahve yaptım simdi geldim:)) canım bunları yapıskanlı kagıt ile kapladım. Fakat yapıstırırken baloncuklar olusuyo ince bir süngerle üzerinden gectim cidden kolay olmadı:))

  7. farfinim alttaki cekmeceyi ponponlarım icin kullanmıstım bir yazımda yerini degistirdim ayna altına aldım. alyam griyide sana getiririm elbette, begenmeniz mutlu etti beni tskler:)) ayrıca bu kaplama isi harika bisey:)

  8. Aslıcım sende hiç boş durmuyorsun benim gibi,çok güzel aynan,çerçeven.Dantelli çok asil olmuş.Ellerine sağlık.Bu site düzelmiş gözümüz aydın.

  9. nrhnmrl begenmenize cok sevindim tsk ederim:))sibelim cok sey yapıcamda bugünlerde yogunluk var misafirler falan:)) cok tskler begenmeniz beni mutlu etti.

  10. çok hoş olmuşlar aslıcım eline sağlık.. onları yapıştırmak gerçekten de çok zahmetli ve el oyalayan bir iş.. O hava boncukları insanın sabrını zorlarlar … = ) gerçekten de güzel bir iş çıkarmışsın.. tebrik ederim.. güle güle kullanın..