Cuma, Ekim 28, 2016
ÇİÇEK AÇMIŞ MUTFAKLAR

ÇİÇEK AÇMIŞ MUTFAKLAR

14

Kullanmadığımız çiçekli plastik Amerikan servis takımını ne yapabiliriz diye düşünürken mutfak masasının cilasının epey yıprandığını fark ettim. Servislerin renkli fotokopilerini aldım. Masayı zımparalayıp beyaza boyadım. Böylelikle beyaz bir fon oluştu. Fotokopileri, masanın ve sandalyelerinin üzerine yapıştırdım kuruduktan sonra da vernikledim. Servislerin orijinal şekli kare, çiçeklerin kenarı şeffaftı. Çiçek motiflerini çıkartarak çift taraflı yapışkanlı bantla buzdolabının, kombinin ve erzak dolabının üzerine yapıştırdım ve sonuç olarak mutfağımız renk renk çiçek açtı.

14 YORUMLAR

  1. valla çok güzel bir tasarım olmuş. ellerinize sağlık..insan aynı mutfaktan sıkılıyor değilmi değişiklik yapmak istiyor. bence yaptığınız bu çalışma değişiklik yapmak isteyenlere büyük örnek..bence mutfağa biz değilde eşlerinde daha sık girmeleri için bir tasarımınız varsa görmek isterim..

  2. beğenmenize sevindim arkadaşlar… eşlerin mutfağa girmesi konusunu düşünücem ama sanırım ancak içlerinden gelirse bu mümkün bu arada cocuklacocuk sizi dün atv de izledim başarılarınızın devamını diliyorum.

  3. tesekkürler dekorlatif, seyrettiğine sevindik, programı. Bizde kayıtları bir an önce seyredelim diye bekliyoruz, tutulduk mu acaba? 3 proje vardı anlatıp yapmak için de çok az zaman.

  4. hayır çok rahattınız bence ben sizin adınıza gurur duydum inşallah bundan sonra daha çok fırsatlar çıkar karşınıza izleyince göreceksiniz harikaydınız tekrar tebrikler…

  5. kayıtlar rapide veya youtube a yüklensin..seyredelim biz de..erkeklerin mutfaa girmesi için fitbol topu dekupajı veya kave dizaynı konsepti uygun olur..buzdolabna çaycı hasanın çıkartmasını , masaya da erman-şansal çalışması yaptınız mı sanırım artık ordan çıkmazlar..malum bi golü 50 kere izlerler , bi kere de anlamaları mümkün olmuyo..bu esnada verin ellerine bi biçak soysunlar patatesleri..

  6. bi bayram tatili yapayım dedim konular kaçmış gitmiş nereye bakacağımı ne yazacağımı şaşırdım evde değişikliğe bende varım buda orjinal olmuş ellerinize sağlık..oh mutfağınızıda gördük bu arada

  7. çok güzel olmuş. fakat, biraz abartmışsınız. nerdeyse tüm mutfak eşyalarının üzerini çiçekle kaplayacakmışsınız da kendinizi zor tutmuşsunuz gibi:)