Salı, Mart 28, 2017
çiçekli basit bir ayna

çiçekli basit bir ayna

14

İlk yolladığım aynanın yorumlarında bir kaç tane ayna yapacağım ama ……gibi bir şeyler okumuştum. Bu yüzden bu aynamı da göstereyim istedim. Ev hediyelerini değiştirme huyum anlaşıldığına göre:) bu aynanın çiçekleri de ”ortaya bir alevli” şeklinde hediye olarak gelmişti ve ben yapma çiçek sevmiyordum. Fakat atamassın da. (ayıp kızım ayıp) Bu yüzden bu aynanın kenarına silikonlanıp ebeveyn banyosunda yerini aldı çiçekçiklerim:)

14 YORUMLAR

 1. ebeveyn banyosunda yerini aldı çiçekçiklerim:)

  hee anladık ki ev 120 m2 iyi canım bi şey demedik allah daha versin(omuz silken smiley)

 2. heheheh kondor 165m2 canımcım.Ve fakat lakin insanın yüreği büyük olsun ev şato olsa ne farkeder….(gözleri uzaklara dalmış mahsun smileyyyy)

 3. asyacım canı gönülden diyorum ki Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin.Ve sakın unutma önce sağlık ve huzur gelir m2 ler hikaye (sakın ee bulmuş tabi ahkam kesiyor deme sadece tecrübe benimkisi)

 4. yok canım neden öyle düşüneyim ister 50 m2 ister 165 m2 olsun herkese kendi evi çok şirin gözükür bizmki de şaka:DDDDhem ben kocaman evle başa çıkmam iş ev iş ev ıı ııh :)))

 5. ozmelanj diyor ki;heheheh kondor 165m2 canımcım

  heheheeeeeeeee:)benim evim çok küçük ama ebeveyn banyosu var…ama böle aynası yok:(

 6. doğru melanjabla ev iş ev iş aralarda sınavlar başka başka işler ev almış başını gitmiş geçen gün bir akrabam taşındı yeni eve kiracı çıktı arkasından bu taşındı mutfak dolaplarını sildim ya hiçmi yağ olmaz bir dolapta hiçmi bir pas leke kir olmaz hadi dolaplardan geçtim o aspratör hiçmi yemk pişirmedin be kadın sen hiç mi su kaynatmadın hem sildim hem hayıflandım yazık sana dilek dedim yaw:DDDDD

 7. aman boşverin ev işlerini nankör işler onlar yap yap ortada bişeyok ne o topla diğer odaya geç gel geri herşey toplamadan önceki haline büyük bir ihtimamla geri döndürülmüş demek ki neymiş çocuk varsa ne kadar temizlesen boşmuş yani benim için öyle :=)ayna çok güzel olmuş özmelanj ellerinize sağlık.Duvar değil ama bu da benim el aynam

 8. Asya ,nrhnmrl ye katılıyorum.Gençken ömrümü yedim ben bu işler ile hiç farkı yok ha çok titiz olmuşsun ha asgari ölçülerde temizlik yapmışsın.Gerektiği kadarını yap fazlası bünyeye zarar:))Bu arada nrhnmrl aynan çok güzel olmuş.Ben folyalar ile küçük resim çercevesi yapmıştım.Bir ara koyarım siteye çok iş görüyorlar.