Çiçekli kumaş kediler

-

İnşallah benim kedi çalışmasından bıkmadınız. İşte yeni kumaş kediler, yeni desenler. İçleri dolgulu kedilerden siz de yaparak evinize değişik bir hava katabilirsiniz.

22 yorum gelmiş

 1. GGuven

  Hadi ya… Kedi aşağıya eğilmiş.. Çok kedi çalışması gördüm ama bu bambaşka olmuş. Bayıldım.

 2. DenizasToysJoys

  Çok çok teşekkür ederim! Bu akşam 2 kedi daha bitirdim. Yarın fotoğraf çekip paylaşırım sizinle. Ama ondan sonra biraz ara veririm, aynı iş yapmaktan sıkılıyorum. Bir bakalım bu sefer ilham hangi taraftan gelir 8))

 3. suzank

  Hayran kaldım bu ve neredeyse tüm çalışmalarınıza. Bravo tebrik ederim sizi. Bu arada satışa sunduğunuz için yapım aşamalarını paylaşmıyorsunuz anladığım kadarı ile, yanılıyormuyum..? Açıkcası bilmek isterdim çok nasıl yapıldıklarını :)

 4. DenizasToysJoys

  peerfelix, teşekkür ederim. 8)))suzank, çok çok teşekkür ederim! beğenmeniz beni her zaman çok mutlu ediyor!Nasıl yapıldığına gelince. Bazı ürünlerin yapım aşamalarını gösterebilirim. Ama bazıları ( satıştaki olanları ) açıklamıyorum. Kedilerin patronları veremem. Ama bazı bez bebeklerin patronları paylaşabilirim. Eğer beğendiğiniz bir şey olursa – sorun. Hepsi sır değildir 8)))

 5. shane

  bu arada, aklıma gelen bir şeyi şu yorumumda paylaştım. isteyenin bir yüzü kara diyerek sık sık yazacağım :) mesela küçük bir 10marifet kedisi ile sergimize katılmaz mısınız?

 6. shane

  teşekkürler. çekiliş de harika etkinlik ama şimdi 10marifet sahibi olarak katılmayayım ben, olur da çok şanslıysam ve kazanırsam bana tuhaf gelir, nedenini ben de tam bilemedim ama öyle hissettim. ben istedim ki 10marifet ofisine kendi yaptığı işlerden yollamak isteyenler olursa yollasınlar, biz de onları her şekilde sergileyelim.ellerinize sağlık. tüm çalışmalarınız birbirinden hoş, her zaman söylediğim gibi.

Bir Cevap Yazın