Salı, Mayıs 23, 2017
Cips kutusunun geri dönüşümü

Cips kutusunun geri dönüşümü

18

Cips kutusunun geri dönüşümü
Acılığından yemekte çok zorlandığım cipsi bitirmeyi başardığım zaman kutusunu atmaya kıyamamıştım. Ve şimdi o cips kutusu hayatının geri kalanını bir şekerlik olarak geçirecek :)
Ayrıntıları için buraya buyrun.

18 YORUMLAR

  1. fiamma1 haklısın bende çuvalı heryere yakıştırıyorum. hani bir laf vardır güzellere söylenir; çuval giyse yakışır diye bence çuvala haksızlık ediyorlar sanki çuval çirkinmiş gibi :)))

  2. Sevgili xmadame bunu çok beğendiğimi daha önce belirtmiştim sana zaten :) Yapalı çok oldu bu kutuyu gerçi ama anca eklemişsin :) Esinsel’i fotoğrafları tek tek çekmediği için tempel ilan etmiştim seni de yaptıklarını aylar sonra eklediğin için ediyorum :) Zamanında ekle de herkes görsün be kuzum :) Tempel seni :)

  3. evet itiraf ediyorum tembelim ben :D
    bu kutuyu teee şeker bayramında yapmıştım kurban bayramı geldi:))))
    fotoğraf çekmeeek o fotoğrafa yazı eklemeeek düzenlemeeek metin hazırlamaaak bloğa eklemeeeeeek sonrada oraya buraya eklemek bunların hepsi kutuyu yapmaktan daha zor geliyo bana :)
    sen arada dürt beni:)))))))

  4. Hahaha :) Hakikaten benim de kabusum bu her yere eklemeler :) Allahııııımm düzenle ekle heryere dikmekten daha çok vakit alıyor haklısın :) Ama ben dürterim seni canım :)