Pazartesi, Ekim 24, 2016
çöp kutusu da elimden kaçamadı

çöp kutusu da elimden kaçamadı

16
çöp kutusu
çöp kutusu

yenilenen çöp kutusu ve hikayesi için bir tık yeter :))

çöp kutusu
çöp kutusu
çöp kutusu
çöp kutusu

16 YORUMLAR

  1. ya bak işte bu, benimde aklımda ama henüz yapamadım:( hatta çamaşır sepetim içinde hain planlarım var. Ah ya yapılanlara baktıkça onu da bunu da yapıcam demeye başladım:))

  2. Bence gayet güzel olmuş, ellerinize sağlık. Hiçte bile mutfakta kullanılmayacak gibi durmuyor. Ayrıca pratik bir bilgi vermek istiyorum müsadenizle. Verniği tinerle biraz inceltirseniz sarılıklar daha az oluşacaktır.

  3. Harikasın sen canım yaaaa. bir çöp kutusu anca bu kadar şirin olabilirdi…. Ohh şu yarışma olayından cıktık mı neee, kendimi oy vermek için baskı altında hissetmiyorum artık:)

  4. bunlar ne kadarda güzel yorumlar arkadaşlar yüreğinize sağlık sevgili gulseyhan,Rosamary, embir , Figen abla, Yamali bohca, selmatozan, kriizantem, akoni ve subatkahvesi çok teşekkürler :)))))))

  5. canım çöp kovasına verniği sıkınca neden saradığını yeni öğrendim paylaşayım dedimböyle plastiklere kullanılan vernik sentetik vernik değilde su bazlı vernik kullanman gerekiyormuşbuda deneyim oldu senin için:)))sararması sentetik vernik olduğundnmış yani