Dağınık Çocuk Odaları için Harika

-

Çocuğumun odasını ne kadar toplasamda sepetler,dolaplar yetmiyor artık.İnternette bu resmi görünce ,işte bu dedim.Hem kitaplarını koyabiliriz hemde oyuncaklarını,dolabın boyutuna uygun boy boy kullanışlı kutularda cabası.Hemen yazdırıp marangozun yolunu tutacağım :) Kaynak

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

7 yorum gelmiş

  1. Kolay gelsin

    İnanmıyorum, bugün bunun çok benzerini oğlumun odasında yaptım. Boşa çıkan kitaplığımızı odaya yerleştirdim. Sabah sabah doğru Bauhause’a gittim. Şeffaf kutular alıp, oyuncakları grup grup içlerine yerleştirdim. Hem içinde ne olduğu görünüyor, hem de derli toplu raflarda duruyorlar. Ama bu tasarım da çocuk odasına özel ve gerçekten çok hoş görünüyor. Tuttum :)

  2. LiLaninevi

    :)) :)) Kızkardeşim akrep burcu,şimdide oğlum..o kadar dağınık ki..Umarım biraz topalamama yardımcı olur bu dolap.Ha bu arada akrepler alınmasın,kardeşimden çok çektim de :) sözüm meclisden dışarı.

  3. ozlemyr

    Fikir ve dolap güzel de, o dağınıklığı kutulara koyacak çocuk lazım. Bende buna benzer bir dolap var ama her hafta sonu ben topluyorum. Hem de benimki kız. Yani çok ümitlenmeyin derim ben.

Bir Cevap Yazın