Damacana kılıfı modeli

-


Damacana kılıfı modeli. Bu model ile suyun kimyası mutfaklarınızda : ) Çuval kumaştan dikilen damacana kılıfı üzerine H2 O yazılı beyaz kumaş aplikesi yapıldı. Orijinal ve farklı tasarımlardan hoşlananlar için değişik renk ve istenilen temalarda sipariş üzerine damacana kılıfları dikiyoruz. Kılıf modelleri hassas yıkamada çamaşır makinesinde de yıkanabilir. Sadece damacan kılıfı değil, mutfak aksesuarları ve mutfak dekorasyonunuza uygun takımlar da hazırlıyoruz. Masa örtüsü, runner, peçete, fırın tutacı gibi… Mutfağınızda benzer renklerle ve kumaşlarla kombinler yaparak şık mutfak takımları oluşturabilirsiniz siz de. Damacanalar malum estetikten uzak ve plastik oluyorlar genelde. Onları mutfağınıza uygun olarak süslemek ve daha şık görünmesini sağlamak size kalmış!
Profilimdeki linklerden diğer dikiş çalışmalarımıza ve damacana kılıfı modellerimize bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Goodish

üniversiteden beridir dostulugunu sürdüren iki arkadaş olarak çıktık bu yola.

birlikte yemek-içmek, masa başlarında sohbet etmek, sınavlara hazırlanmak gibi büyük zamanlar harcadık şimdiye kadar.

ve birgün dedik ki biz birlikte neden anladığımız,eğitimini aldığımız işimizi yapmıyoruz? neden bunu keyifli hala getirmiyoruz? neden insanlarında sevdikleriyle keyifli masalarda, özenli mutfaklarda vakit geçirmelerine yardımcı olmayalım? neden bir alternatif olmayalım ki ev tekstiline?

GOODISH böyle başladı. bu iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın !

 

sevgiler,

GOODISH

iPad için clutch kılıf yapımı

| | 0 Yorum

Tabletler için çok güzel bir kumaş kılıf yapımı buldum, clutch çanta şeklinde, çok şık ve kullanışlı. Hem clutch çanta hem kılıf nasıl dikilir, bir arada görmüş oluyoruz.   Kaynak burası....