Çuval kumaştan damacana kılıfı modeli

-


Çuval kumaştan damacana kılıfı modeli, üzeri water baskılı olarak hazırlandı.
Damacanaların estetikten uzak görüntüsünü kamufle edip daha dekoratif bir hale getirmek üzere yola cıktık ve bu kılıfları tasarladık.
Tüm damacanalara uyabilecek standart ölçülerdedir. Elde yıkaması tavsiye edilir, düşük ısı ve düşük devirde hassas yıkama yapılabilir.
Mutfağınızda farklı bir duruş ve dokunuş istiyorsanız damacana kılıflarına yeni bir alternatif olarak profilimizi inceleyebilirsiniz.
Çuval kumaşlar özellikle sade tasarımlardan hoşlananlara göre. Damacana kılıfları aynı zamanda yeni ev görmesine gidecek olanlar için de hem farklı hem de hoş bir ev hediyeliği olabilir. Hatta üzerine baş harf, isim ya da sevilen başka bir kelime de yazılabilir. İster esprili ister romantik tasarımlar yapmak mümkün, hayal gücünüze kalmış. Aynı kumaştan amerikan servis, runner gibi başka mutfak aksesuarları da hazırlayarak takım oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
Goodish

üniversiteden beridir dostulugunu sürdüren iki arkadaş olarak çıktık bu yola.

birlikte yemek-içmek, masa başlarında sohbet etmek, sınavlara hazırlanmak gibi büyük zamanlar harcadık şimdiye kadar.

ve birgün dedik ki biz birlikte neden anladığımız,eğitimini aldığımız işimizi yapmıyoruz? neden bunu keyifli hala getirmiyoruz? neden insanlarında sevdikleriyle keyifli masalarda, özenli mutfaklarda vakit geçirmelerine yardımcı olmayalım? neden bir alternatif olmayalım ki ev tekstiline?

GOODISH böyle başladı. bu iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın !

 

sevgiler,

GOODISH