Çuval kumaştan damacana kılıfı modeli

-


Çuval kumaştan damacana kılıfı modeli, üzeri water baskılı olarak hazırlandı.
Damacanaların estetikten uzak görüntüsünü kamufle edip daha dekoratif bir hale getirmek üzere yola cıktık ve bu kılıfları tasarladık.
Tüm damacanalara uyabilecek standart ölçülerdedir. Elde yıkaması tavsiye edilir, düşük ısı ve düşük devirde hassas yıkama yapılabilir.
Mutfağınızda farklı bir duruş ve dokunuş istiyorsanız damacana kılıflarına yeni bir alternatif olarak profilimizi inceleyebilirsiniz.
Çuval kumaşlar özellikle sade tasarımlardan hoşlananlara göre. Damacana kılıfları aynı zamanda yeni ev görmesine gidecek olanlar için de hem farklı hem de hoş bir ev hediyeliği olabilir. Hatta üzerine baş harf, isim ya da sevilen başka bir kelime de yazılabilir. İster esprili ister romantik tasarımlar yapmak mümkün, hayal gücünüze kalmış. Aynı kumaştan amerikan servis, runner gibi başka mutfak aksesuarları da hazırlayarak takım oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

iki arkadaş olarak başlayıp daha sonra yolları ayıran Goodish, çok sevilen handmade damacana kılıfları serisi ile faaliyetlerine devam ediyor. Hem de Elif'e karnındaki minik ortağı Nil de eşlik ediyor :) Her bir üründe onun da emeği var sayılır :) iki tatlı kuşun maceralarını takipte kalın ! sevgiler, GOODISH