Salı, Ekim 25, 2016
Dantel benzeri

26 YORUMLAR

 1. Kendileri Dantel anglez oluyor eğer görüntü beni yanıtmadıysa. Kordon şeklinde tığ ile oluşturup güneşedoğrunun kaynaklarda gösterdiği gibi kalıp eşliğinde ara bağlantılara motif oluşturulduğu gibi kumaş ile bütünleştirerekte kullanıldığını biliyorum. Ve kendilerini dantelden estetik bulurum. Ay çok ciddi yazdım sanki bi daral geldi.

 2. Siz harbi hastasınız! bana işimi öğretmeyin!…ben istediğimi yazarım yada yazmam bu sizi hiççç ilgilendirmez!…bu arada başkalarının yazılarıyla tatmin olacağınıza kendi becerilerinizi ortaya koyun… ve bir daha sakın benle muhatap olmayın yazılarıma yorum yapmayın!!

 3. siteye ilk geldiğimde biriside bana yorum yazınca yaptığına senin bildiğin gibi olmuyo bu işler dediydi.bende üzülmüştüm.sonra her gün yazısı çıkan birçok yorum yazanı bir daha hiç görmedim bu sitede.bende yazayım araya dedim.

 4. durumu izah edeyim arkadaşlar; sinirli arkadaşımızın burada paylaştığı yapıtınaben

  gunesedogru diyor ki;sadece yeşil boncuklar yetermiş çok abartılı buldum

  diye yorum yazdım.sinirli arkadaşta

  inciduru diyor ki;Güneşedoğru, siz yapınca sırf boncuk kullanırsınız ok.

  şeklinde yanıt yazınca bende;

  gunesedogru diyor ki;hemen sinirlenme inci duru; eleştiriye açık ol

  dedimo da;

  inciduru diyor ki;gunesedoğru, yoo sinirlenmedim. sadece laf olsun diye yorum yapmanız komikti… elbetteki eleştiriye açığım fakat mantık dışı çok bilmiş gibi eleştirileri kale almıyorum

  dedibende ;

  gunesedogru diyor ki;bendeharika bir tasarım yaptım… Boynunuza bir bakan bir daha bakacaktır.gibi kendini sürekli öven cümlelerle yaptıkları işleri sunanları son derece komik buluyorum bırakın bu cümleleri biz size yazalım ve tekrar ediyorum işleriniz çok abartılı zaten yarı değerli taş kullanıyorsunuz bu kendi başına bir güzelliktir bunlara katacağınız objeler o taşın özelliğini sıradanlaştırmadan öne çıkaracak şeyler olmalı

  dedimsonunda buraya geldik :))))))arz ederim :)))

 5. gunesedogru diyor ki;yorum kişisel bakış açısıdır alyacımbak ne demiş 10marifet;”Yorum ekle , ey gunesedogru!” :))))

  bak Yorum ekle , ey aytacrafts!da diyor güneşedoğrum,bazen bende gülüyorum megoloman yazılara:))