Pazartesi, Ekim 24, 2016
Dantel Halı Olur mu?

Dantel Halı Olur mu?

9

halı
Dantelden yapılan her şeyi gördüm sanıyordum ama hayır, bu kadarı da fazla! Aslında dantel değil, sadece dantel görünümlü ve biliyorum aynısını yapmak filan pek mümkün değil ama paylaşmazsam dayanamazdım. Dantel halı! İşte burada.

halı

9 YORUMLAR

 1. paspas gördüm de halı görmedim. etkileyici…
  bende beyaza bittim ama benim olsa zerine kimseyi bastırtmam :)
  heleki ben yapmışsam abooow :D

 2. Herhalde bunu bilgisayarlı makineler falan yapmıştır diye düşünüyorum, hani halı dokuma fabrikalarındakilerden :) İnsan sabrı için fazla gibi sanki… Gerçi bu sitede de insan üstü sabırla birşeyler yapanlar yok değil…

 3. valla bilemedim nasıl yapıldığını. fazla sabır gerektirdiğini sanmıyorum çünkü çok tok duruyor sanırım ip çok kalın çabuk bitmiştir. ama bu kadar kalın ipe bi okadarda kalın tığ lazım insan eli bunun üstesinden gelebilir mi? bilemedim ben onu :D

 4. ya bu ne? bunu nası yapmışlar grçktn çok mrk ettim.. ama beyaza bayıldım… yani ben bunu yapmaya kalkışsam 6 yıla biter o zaman da zaten 30 yaşında oluyorum. : ) tabii bendeki sabır bunun bir köşesini yapmaya bile yetmez ama o başka.. zaten yapsam ben onu yere sarmam ki çerçeve yaptırır duvara asarım : )

 5. Evde dantel kullanımından pek haz etmem ama bu beyaz olan gerçekten iyiymiş.
  Siteye bir göz attım; artık malzemeden, özel bir teknik kullanılarak elde yapılmış.
  Sipariş üzerine yapıp gönderiyorlarmış ve bu 3 hafta sürüyormuş.
  Buradan aşağı yukarı ne kadar zamanda yapıldığı ortaya çıkıyor aslında. Fiyat ucuzmuş, toplu sipariş verelim hemen ( 500.00 € ) :)