Cuma, Ekim 28, 2016
DANTEL KUR’AN KILIFI

DANTEL KUR’AN KILIFI

47

ramazan ayındayken ve seccade yazımdan sonra şimdide kuran kılıfım.resimdeki çay bardağı en küçüklerden.kuranda minyatür,okunamayacak kadar küçük.bence çok sevimli.

47 YORUMLAR

  1. benim de var minyatür hemde mor:)en az 30 yıllık belki daha fazla büyük kuranınıda laptop çantası vardı fermuarlı onda muhafaza ediyorumm:)

  2. ayy gitmiş mi o robot çok şükür ben benim pc konuşuyo sanıyodum robotu 2 gün sonra gördüm gelsene gelsene diyip duruyodu son çarae sesini kıstım:)==========

  3. bende ilk gun anlamadım ses ondan geliyor bakıyorum pc araştırıyom allahım nerden geliyor sonra baktım robottan geliyor hiç tanışmadım ama:))

  4. Çok güzel olmuş :))Hergün konuşurdum ben onunla gitmiş yazık :(Estetik felan diyordu güzellik yarışmasına katılacakmış felan :))))

  5. ya inanmıyorummmmmm o ses o muydu ben niye görmedim o reklamı hiççç bende abimin dizüstünü açıyorum o ses kendi pc açıyorum o ses bu ne virüs girmiş heralde diyordumm hahahha:) hele ilk duyduğumda aniden korkmuştumm :)))))))) siz yazmasanız daha düşünecektim bu ne diye:)))))))))