Dekupaj denemesi ve atık değerlendirme

-

dekupaj
Peçete dekupaj tekniğini ilk kez denedim ve bir atığı değerlendirdim. 7-8 tane daha var bu amlabajlardan, yapıp yapıp tüm çevreme dağıtacağım. Çok güzel oldu bence. Neyin ambalajını değerlendirdiğimi merak ediyorsanız, bloguma buyrun.

7 yorum gelmiş

  1. zerrinsadak

    çok beğendim, sanırım bende uygulayacağım :)) tek aklıma takılan alttan reklam yansıması yapmıyor mu?? :)) birde kuruduktan sonra vernikliyor musunuz?

  2. Cok teşekkür ederim. Zerrincim kutunun üzerindeki marka bilgileri plastik bir ambalaj. Onu çıkardım altı düz beyaz plastik zaten. Ama normalde peçete dekupaj için zeminin düz beyaz ya da en azından açık renk olması öneriliyor. Ve evet, kuruduktan sonra vernikleniyor ki dayanıklı olsun. blogumda detaylı olarak anlatmaya çalıştım yöntemi. İlginizi çekerse beklerim.

  3. zerrinsadak

    tamam, daha önce hiç o gözle bakmadığım için ambalaj olup olmadığına dikkat etmemiştim :) teşekkür ederim blogunu da inceliycem, sevgiler… :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...