Cuma, Ekim 28, 2016
DenDenAk’ın Kartpostalları

DenDenAk’ın Kartpostalları

42

Sonunda postaneye gidebildim ve kartpostallarımı yolladım. Yazı yayınlandığı sırada sanırım sahipleriyle buluşmuş olurlar. Şimdiden söyleyeyim kartpostallarda Sevgililer Gününüzü kutladım. Sonra sorun çıkmasın:)14 Şubattan sonra 8 Mart Kadınlar Günü var, hala kartpostal kampanyasına katılmak isteyenlere duyurulur.

42 YORUMLAR

 1. çok güzel olmuşlar.ben bileğimi kırdığım için ara verdim üretime.üzülür,bana da yollarsın belki :((

 2. Yamalı bohça son yaptığım o. yaptıkça açıldım, yeni modeller buldum nette. 14Şubat yaklaştıkça yeni şeyler yapıyorlar. Yeni gelecek grup bu tarzda.

 3. glinciğim, geçmiş olsun, nasıl becerdin?????dendenak ellerine sağlık, kalplilerden biri bana geliyor değil mi? Burada gene 1metreye yakın kar var, kartpostallarım ulaşamıyacak epey bir zaman:((

 4. Düz yolda düşerek Banucuğum.herkes yapamaz doğrusu.bu yaşa kadar orijinal dizilişinde muhafaza ettiğim iskeletim parçalı kırıkla değişim yaşadı.Allah beterinden saklasın ne diyeyim..

 5. a,canııım…çok teşekkür ederim.bulut gölgesinde yardım etkinliği başladı Banucuğum.güzel çiçeklerin eşliğinde duyurmuş olayım.

 6. Sevgili Banu, sorunun cevabı evet, diğerlerininde içinde kalp var ama sizin kartınız sadece kalpli. Bunuda 1 metre karın hatırına söylüyorum. Burada hiç kar yok şu anda.

 7. Evet özdenciğim ellerine sağlık şekerim filler çok hoş olmuş, oğlum da benim gibi gelen postalara hemen atlıyo, o da filleri pek beğendi…Ben de gelen kartlarımın resmini, çekip yayınlayacağım bana sevgililerimden :) gelen kartlar bunlar diye… :)

 8. ellerine sağlık dendenakcığım hepsi birbirinden güzel olmuş, ince ince nasıl işlemişsin oyle… harikalar hepsi harikalar…bu arada ne cok konuya vakıf oldum 2 gündür giremeyince:)) glinciğim cok geçmiş olsunnn yaa cok üzüldüm ama Allah beterinden saklasın aman dikkat et bayağı kar varmış sizin oralarda:(Ben de kartlar geldikce bayagı bir seviniyorum bu ay ödenecek faturalar güzel kartlarımın arasına serpilince ödemeleri bile güle oynaya yapar oldum:)))

 9. Ben hepsinin tamamlanmasını bekliyorum 10marifete yollamak için, ama blogumda böyle bir yazım var biliyorsun, Sybella.Fiamma çok hoşsun, faturalarıda kartlar gibi süsleme:)Bugün postacı bizi es geçti, öğleden sonra kar başladı ve şu anda bayağı tutmuş durumda.

 10. tahmin edemedim hepsine baktım hepsini gözümle sevdim ama tahmin yapamadım sekercim ama bugün geldi kartın:)) hanım hanımcık bir matruşkam oldu ellerine sağlık resmini çekip ”Çok teşekkür ederim Postacı Amca’da yayınlayacağım:)) sevgiler…

 11. Yeniyolun kuşlu kartpostalıda eline ulaşmış.Toplam 4Bu arada yeniyol kartpostalını aldığında kuş dolması yapıyormuş

 12. Bu arada Tokat’taki öğretmen arkadaşlarımıda unutmadım ve onlarada bu kartı gönderdim bugün. Okula yolladım, hepsine tek tek yazamadım çünkü Bahar’ın hazırladığı 8 Mart Kadınlar Günü Hediyeleşme etkinliğine katıldım ve ondan önce bir arkdaşımıza söz verdiğim bir şeyi tamamlıyorum, yakında.

 13. sevgili DenDenAk’ cım. kartın elime yeni ulaştı.:((apartman görevlimiz yanlış posta kutusuna koymuş.o da her zaman evde olmayan komşuma denk gelmiş:((onun farkedip bana getirmesi bu zaman oldu…önce çok kızdım.. ama o güzeller güzeli kartını görüp birdeiçindeki o sımsıcak samimi yazını okuyunca herşey silindi.okudum ,seyretim. sonra tekrar tekrar okudumm,can arkadaşım yüreğine ellerine emeğine sağlık. çok duygulandım:)))Aaaa unutmadansevgili dostlar bana en baştaki resmin yine en başındakio sevimli matruşka geldi.diğer kartlarım gibi evimin baş köşesine yerleşti:)))

 14. Sol alttaki kalpli kırmızı kartta bana geldi, ah ah kalpleri sevdiğimi biliyorsunuz ya:)) Ellerine sağlık canım benim, ne de güzel şeyler yazmışsın öyle, annem ve ben seni sevgiyle kucaklıyoruz…