Deniz temalı ayna çerçevesi süsleme

-


Deniz temalı ayna çerçevesi süsleme çalışmamız. Evinizin her alanında kullanabileceğiniz ve deniz aşkını evinizin her alanına yansıtacak aynalar evinize sıcak bir hava katabilir. Deniz kabuğu, deniz yıldızı, inci ve halat ipinin birleşimiyle muhteşem bir ayna olmamış mı? Aynanın etrafına halat ip geçip, üzerini de istediğiniz figürlerle süsleyebilirsiniz. Eğer yazın sahilden topladığınız deniz kabukları varsa siz de bizim gibi onları kullanarak aynı zamanda bir değerlendirme çalışması da yapabilirsiniz. Tüm bunlar için silikon tabancası kullanılabilir. İsterseniz halat ipi boyayarak ya da daha renkli başka materyaller kullanarak da ayna çerçevesi süslemek mümkün tabii. Banyoda, yatak odalarında ya da salonlarda dekoratif bir şekilde sergileyebilirsiniz.
Evinizin konseptine uygun renk ve boyutta istediğiniz şekilde bu güzel ayna modeline ulaşmak için bizimle iletişime geçin. İsterseniz çerçeve ve tablo şeklinde de yapabiliriz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Doğal malzemelerden balkon süsü yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba. Yarışmanızı görünce (ödül de uzun zamandır incelediğim sizzix olduğundan) hemen işe koyuldum. Önce malzemeleri toparladım. Ağaç kütüğüm, boya kovaları, doğal taşlar, yumurta kabukları, mukavva parçaları, alçı, tutkal, boyalar. Boya...