DENİZİN KOKUSUNU HİSSET….

-
Deniz kabuklu vazo
Deniz kabuklu vazo

becerikli arkadaşım çocuklaçocuk dan, her zaman olduğu gibi güzel ve kolay bir çalışma. yakında okulların açılacağını düşünürsek; kesinlikle el becerisi derslerinde, faydalanılabilecek zevkli bir çalışma. işte burada çok detaylı bir şekilde anlatmış. eline, yüreğine sağlık.

14 yorum gelmiş

 1. sefa97

  bu çalışma gerçekten, tam okul çocuklarının zevkle yapabilecekleri bir çalışma(diğer çalışmalarınız gibi)..bu vazo, birde bana yıllar öncesi anneme, arkadaşının izmirden getirdiği hediye vazoyu anımsattı..çok hoşuma gitti.teşekkürler.

 2. saatoniki

  insan bunu yapar mı yav?? kendileri atardı çocuklaçocuk..üstelik iki kişiler ..amma tezcanlı sefa hemen yollamış buraya ..saat bunu görse tefe koyar sizi sayın sefa..hatta der ki:münasebetsiz şey…yalınız ne hikmetse hiç aklıma gelmemiş böyle bi mum yapmak..ilginç..

 3. sefa97

  nebilecim sana ne oluyor ya…………!çizmeyi aşma sakın..!canım istedi, ne zamandır düşünüyordum arkadaşlarımın yaptığı güzelliklerden birini ben taşıyayım buraya diye..kısmet bugüne imiş..amma, sana çattık bu seferde…………!münasebetsiz sana derler! hıh!hem gözlüklerini iyi tak bakayım;bu çalışmada mum yok bi kerem…hıh..

 4. pharmacid[pilli_silinen_hesap]

  Çok dekoratif, denizi çağrıştıran herşeye aşığım sevgili Sefa97.Bu arada linki açamıyorum Sorun benim bilgisayarda mı acaba?Demin çocukla çocuğun sayfasına yine giremedim:(

 5. zuzuya

  yazlık mekanlar için, çok güzel olur. arkadaşım herzamanki gibi zevkli bir çalışma yapmışsın. ellerine sağlık. sefa senin değil:)

 6. cadikazani

  evet zuzuya katiliorum sana yazlik mekanlar ve banyolar icinde cok guzel olur nasil yapildigini goremedim ama bence bunu sole kase gibi bisiye yapcaksin icine el sabunu koycaksin filan guzel durur die dusunuyorum=)Cocukla cocugun ellerine saglik diorumpaylasim icin saol:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Doğal malzemelerden balkon süsü yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba. Yarışmanızı görünce (ödül de uzun zamandır incelediğim sizzix olduğundan) hemen işe koyuldum. Önce malzemeleri toparladım. Ağaç kütüğüm, boya kovaları, doğal taşlar, yumurta kabukları, mukavva parçaları, alçı, tutkal, boyalar. Boya...