21 yorum gelmiş

  1. offff buna can mı dayanır ne sabır varmış ne göz varmış sende de ablacım ya bakakaldım inan ki çok harika bi örtü

  2. 1 numara !oğlunun yaratıcılığına hayran kaldım öncelikle.. ama senin sabrın ise ben de şok etkisi yarattı:) mümkün değil yapamam dediğim bir sanat eseri çıkmış:) ana-oğul ikinizi de kutlarım.. mükkemmelll !

  3. cok begendim sibelim oglunuzda yaratıcı bir cizim yapmıs ikinizin el emegi ne kadar güzel ve bordo renk harika olmus ellerinize saglık.

  4. Favorim çok teşekkür ediyorum.Bağlantı açıldı mı?Benim yan kısım donmuş vaziyette.İki gündür yan kısım hiç değişmiyor.Beni duyan varmı ?

  5. Aymecim ilk ve son .beş yıl önce elimde cazip bir iş yoktu,her halde bir hışımla yapmışım.BİR DAHA ASLA.Teşekkürler.Ben yazımın gittiğini göremiyorum.Editöre sesleniyorum.bENİM SAYFAMA BAKIN LÜTFEN!

  6. Aslım çok teşekkürler.Oğlumda dededen yetenek var.Yeşil fiskosta bloğumda duvarda büyük bir resim var, ona bak istersen.

  7. Çok teşekkürler ufudik.Zaman zaman oğluma hep danışırım.Küçüklüğünden beri resim ve hayal gücü çok fazladır.Güzel sanatlarda okumadı farklı bir okul bitirdi ama evde boyaları ve tuvalleri hiç eksik olmadı.Hâlâ da hobi olarak üretir.

  8. Sayın editör benim sayfanın yan bölümdeki son yorumlar hiç yenilenmiyor.İki gün önceki yorumlar donmuş vaziyette bekliyor, hiç değişmiyor.Bana bilgi verin lütfen.

  9. seyretmeye doyamadım sevgili sibel, muhteşem, üstelik çok da özgün bir çalışma olmuş, desende sizin,eşi benzeri yok sonuçta.Oğlunuzunda sizinde ellerinize sağlık.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...