DESENLER…İster boya, ister işle

-

Seneler önce aldığım bir desen kitabından bazı örnekleri sizle paylaşmak istedim. Eğer hoşunuza giderse ve işinize yarıyorsa söyleyin, ben de zaman zaman yeni desenleri de sizinle paylaşayım.

12 yorum gelmiş

 1. kagit kalem silgi

  Sevgili Sibella; desenler için çok teşekkürler = )Ben de desen kitapları arıyorum ancak bulmaıyorum = (Sence nereden bulabilirim?Kitabının ismi nedir?Yardımcı olursan sevinirimm = )

 2. nrhnmrl

  teşekkürler başka desenler varsa daha koyun yani niye yine koydunuz demeyiz ?Ben folyo için düşüneyim bunları sağolun :=)

 3. Sibella

  Rica ederim, zaman zaman eklerim o zaman. Ben bu kitabı alalı çok oluyor kks, ama genelde böyle kitaplar inkılap ya da remzi kitabevinin hobi, craft bölümlerinde bulunuyor. Bendeki kitabın adı ”Transfer Designs from around the world” ve de bu kitaptaki desenler ütüyle kumaşa, kağıda ya da ahşaba geçirilebiliyor.Güncelleme: Evet nrhnmrl olur çünkü ben de bu kitaptaki bir deseni folyo çalışmamda kullanmıştım..

 4. kagit kalem silgi

  hmm. tamam. Oraları da bir araştırayım inşaallah = )Teşekkür ederim = )”Transfer Designs from around the world” daki desenlerin ütüyle kumaşa geçiyor olması ise, ayrı bir teşekkürü hak ediyor = )Yardımın için çok teşekkür ederim = )

 5. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Çilekliye bayıldım vallahiii… Eline emeğine sağlık Sibel(la) ablacım :)

  nurhan8 diyor ki;Kızlar bu desenleri duvara nasıl aktarabiliriz….

  Sticker şeklinde isterseniz reklamcılarda yaptırabiliyorsunuz. Reklamcılar derken tabelacılar yapabiliyor. Yok ben duvara baskısını alıp üzerinden kendim boyayacağım derseniz resmi kaydedip siyah beyaz yazıcıdan çıktısını alırsınız. Ozalitçilerde daha büyük kağıtlara daha büyütülmüş halde bastırabilirsiniz. Ardından da karbon kağıdıyla duvara geçebilirsiniz.

 6. nurhan8

  Fraise ;yardımın için çok teşekkür ederim..Çalıştıgım için çok zorlanıyorum gündüz bakıp bakıp akşam eve gidince mayışıp kalıyorum…duvar sticker ları çok seviyorum inş banada kısmet olur yapması…

 7. bu desenlere bayıldım bende çantalarımda kullanmak üzere şirin hayvan figürleri arıyordum verdiğiniz adreslere gidicem teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin