Cuma, Ekim 28, 2016
devlet konuk evi

devlet konuk evi

9
Bolu Abanttaki devlet konuk evnin rölyefe yansıması

Bolu Abanttaki devlet konuk evnin rölyefe yansıması

9 YORUMLAR

  1. Sevgili 10 Marifet takipçisi;Bir Bolu gelini olarak rölyefteki konuk evinin Abantta değil Abanttan daha güzel bir yer oldugunu düşündüğüm Gölcük de oldugunu, şuan da resterasyonunun bitmek üzere oldugunu ve eskisinden daha şık biryer olacağını belirtmek isterim…

  2. Çok güzel olmuş arkadaşım blğunu ziyaret ettim çok beyendim çalışmalarınızı.Ben şu anda bir yalı üzerinde çalışıyorum gerçekten keyifli çalışmalar bunlar.

  3. sevgili nuap arkadaşım kitapta resimlerde televizyonda da resimdeki manzaranın aynını canlı olarak gördüğüm bu resim abant devlet konukevi diye geçiyordu hatta kimdi ya o şarkıcı orda klip geçmişti bak ya adı aklıma gelmedi şimdi canısı şarkısını söyleyen sanatçı sizde bolu gelini olarak eminim daha iyi biliyorsunuzdur ben gidip görmedim gidip görenler resmi de görenler aaaa abanttaki ev diyorlar

  4. nazesen güzel sözlerine teşekkür ederim ewt ya çok güzel uğraş ben şimdi yapamıyorum artık o zamanlar iyiki yapmışım onay bekleyen bir kaç tablom daha var onlarda yayınlanınca görürsün sanada kolay gelsn yalı çalışmanda eminim çok güzel olmuştur.

  5. gölcuk konuk evı şarkıcıda ıbrahım erkal….cok guzel olmus.tablonun yapımından bahsedermısın bırazzz.çatı ce goldekı yansımadamı var sadece folyo?

  6. sevgili ebruzen tablo folyo değil rölyef (kabartma) tablodur,yapımında da MDF, çam kaplama,çatı için oluklu mukavva,ağaçlar için iri talaş boyamasınıda guaj boya ile yaptım, takıldığın yer olursa sor söyleyeyim.