Diş hekimi Tilda bebek

-

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-1
Merhaba! İşte yeni diş hekimi Tilda bez bebek modelim. Büşra Hanım diş hekimi olan eşinin doğum günü için benden özel hediye dikmemi istedi, istek üzerine bu şirin dişçi Tilda’yı diktim. Oyuncak değil, dekoratif amaçlıdır.
40 cm boyunda. Maskesi, bonesi, minyatür aletleri, diş macunu, diş şeklinde anahtarlığı, polimer kilden minik diş figürleri ve kahve bardağı ile tüm detayları ayrı ayrı düşünülerek özenle hazırlandı.

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-2

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-3

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-4

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-5

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-6

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-7

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-8

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-9

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-10

tilda-bebek-aksesuarlari-1

tilda-bebek-aksesuarlari

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-11

dis-hekimi-doktor-tilda-bez-bebek-modeli-18

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın