Doğal Malzemelerle Yaptıklarım

-

elişi çalışmaları
Elde olan incik boncuklarla doğadan bulduğum ağaç dallarını, kütükleri, kozalakları, kuru bitkileri, deniz kestanelerini birleştirdim ve ortaya böyle sevimli renkli işler çıktı. Daha fazlası için blogumu ziyaret edebilirsiniz :)

2 yorum gelmiş

  1. gulhanim

    fotograf biraz karanlik olmus, o yuzden cok anlasilmamis galiba guzelligi. bence cok senlikli, guzel bir derleme.

  2. huber

    Evet karanlık olmuş ama yine de paylaşmadan edemedim. Foto konusunda biraz daha dikkat etmem gerekiyor. Teşekkür ederim:))))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
huber

Merhaba, Emekli öğretmenim .Zonguldaklıyım ama Antalya’da yaşıyorum.Evliyim ve bir kızımız var.
El sanatlarını çok seviyorum. Emekli olduktan sonra daha çok zaman ayırabiliyorum el sanatlarına. Yaptıklarım beni ve çevremi süslüyor,renklendiriyor ve neşelendiriyor.Öğrendiğim tekniklere mutlaka bi şeyler eklerim. Çalışmalarımın çoğu kendi tasarımlarım. Çalışmalarımı daha çok kişiyle paylaşmak için buradayım.Elişi tadında güzel günleriniz olsun:))))))

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...